Козятинчани перекриттям тротуару були шоковані (Фото + відео)

Козятинчани перекриттям тротуару були шоковані (Фото + відео)
Козятинчан поставили перед вибором без вибору — обходити тротуар проїжджою частиною

У вівторок, 29 жовтня, в редакцію газети «RIA -Козятин» прийшли мешканці нашого міста. Вони повідомили, що на перехресті вулиць Незалежності та вулиці Лисенка будівельники перегородили тротуар парканом.

Прибувши на місце події ми помітили, що дійсно тротуар був перегорджений з обох боків будівельного майданчика. Як пояснили самі будівельники вони розгородили паркан для вивозу з будівельного об’єкту відходів будівництва. Для безпеки людей  будівельники, за їх словами, закрили прохід тротуаром щоб нічого не впало на голови пішоходам при завантажуванні відходами транспорту

Дивна безпека для козятинчан. Щоб не впало нічого на голову доводиться наражати себе на небезпеку на проїжджій частини дороги.

Коли журналіст став фотографувати паркан на тротуарі один з працюючих будівельників сказав представнику преси, що зав’яже кінокамеру на голові кореспондента. 

Після з’ясування стосунків з будівельниками ми звернулися до підприємця, який є власником новобудови. Після проведеної виховної роботи з будівельниками паркан був поставлений на місце і пішоходи міста пішли тротуаром

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up