Козятинські каратисти з Житомира привезли 14 призів

Козятинські каратисти з Житомира привезли 14 призів

Минулої суботи каратисти тренерів Дмитра Живчика та Анни Сас виступали на відкритому чемпіонаті Житомира. В змаганнях які проходили в спорткомплексі 22 міської школи взяли участь юнаки та дівчата в розділі “Куміте”

Спортсменів Козятина представляли спортсмени клубу ТАКО та КДЮСШ. Цей представницький турнір зібрав дітей 10-ти вікових категорій. Найстаршим спортсменам було 14 років, а самим маленьким каратистам виповнилося всього п’ять років.

Традиційно вдало виступили наші земляки. Чемпіонами в своїх вікових і вагових категоріях стали Тимофій Кацан, Каріна Нестеренко, Юлія Коваль, Віталій Ковбасюк, Артур Казмірчук.

Лауреатами срібних нагород були Антон Омельчук Дар’я Бернатович

Бронзовими призерами стали Тимофій Луцюк, Віталій Коваленко, Єгор Іванюта, Єва Машкіна, Циркулова Ліза, Анастасія Тарасюк, Даніїл Дука

По приїзду спортсменів в Козятин ми запитали батьків каратистів які були разом з командою в Житомирі чим їм запам’яталася поїздка. Вони сказали , що нічим особливим. В Житомирі спортсмени ТАКО, КДЮСШ не перший раз. Що цікаве для дітей вони вже бачили. Після змагань відразу додому..Звичайно раді, що наші каратисти з престижних змагань повертаються з нагородами. В цьому заслуга тренерів.які в звичайних хлопців і дівчат розкривають талант спортсменів.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up