Козятинської не буде: уряд схвалив створення нових РДА

Козятинської не буде: уряд схвалив створення нових РДА
  • На Вінниччині залишається 6 районів замість 27.
  • Відповідне рішення уряд ухвалив під час засідання 16 грудня.

Районні державні адміністрації діятимуть у Вінниці, Гайсині, Жмеринці, Могилеві-Подільському, Тульчині й Хмільнику.

- Вінницький район з адміністративним центром у місті Вінниця об’єднає Агрономічну сільську, Вінницьку міську, Вороновицьку селищну, Гніванську міську, Іллінецьку міську, Липовецьку міську, Літинську селищну, Лука-Мелешківську сільську, Немирівську міську, Оратівську селищну, Погребищенську міську, Стрижавську селищну, Сутисківську селищну, Тиврівську селищну, Турбівську селищну, Якушинецьку сільську територіальні громади.

- Гайсинський район з адміністративним центром у місті Гайсин складатиметься з Бершадської міської, Гайсинської міської, Дашівської селищної, Джулинської сільської, Краснопільської сільської, Кунківської сільської, Ладижинської міської, Ободівської сільської, Ольгопільської сільської, Райгородської сільської, Соболівської сільської, Теплицької селищної, Тростянецької селищної, Чечельницької селищної територіальних громад.

- Жмеринський район з адміністративним центром у місті Жмеринка об’єднає території Барської міської, Джуринської сільської, Жмеринської міської, Копайгородської селищної, Мурафської сільської, Северинівської сільської, Станіславчицької сільської, Шаргородської міської територіальних громад.

- Могилів-Подільський район з адміністративним центром у місті Могилів-Подільський матиме у своєму складі території Бабчинецької сільської, Вендичанської селищної, Могилів-Подільської міської, Мурованокуриловецької селищної, Чернівецької селищної, Ямпільської міської, Яришівської сільської територіальних громад.

- Тульчинський район з адміністративним центром у місті Тульчин складатиметься з Брацлавської селищної, Вапнярської селищної, Городківської сільської, Крижопільської селищної, Піщанської селищної, Студенянської сільської, Томашпільської селищної, Тульчинської міської, Шпиківської селищної територіальних громад.

- Хмільницький район з адміністративним центром у місті Хмільник об’єднуватиме території Глуховецької селищної, Жданівської сільської, Іванівської сільської, Калинівської міської, Козятинської міської, Махнівської сільської, Самгородоцької сільської, Уланівської сільської, Хмільницької міської територіальних громад.

Читайте також:

Починається реорганізація Козятинської райради

У новій райраді може поменшати козятинчан
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Дмитро Анатолійович Поліщук

    козятин сам не гам і другим не дам ... нищив ЗАВЗЯТО Комсомольський район, все перебрав на себе, і вивіз з Комсомольського все що зміг.. а тепер і сам ЛОПНУВ як бульбашка, в СВАРКАХ... А Козятин назад буде повертати як завзято все ЗАБЕРАВ... чи нажирувався і БАСТА на цьому... 1962 Козяти поглотив МАХНІВСЬКИЙ РАЙОН (Комсомольський) ... І все майно і добро , забрав собі...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up