Козятинці не платять за сміття?

Козятинці не платять за сміття?

Близько 30 % мешканців міста не уклали договори на вивезення твердих побутових відходів та несвоєчасно сплачують кошти за надані послуги

Протягом останніх двох років питаннями благоустрою, збору, вивезення та захоронення твердих побутових відходів в місті займається комунальне підприємство «Чисте місто» Козятинської міської ради. 

— Станом на 01 липня 2019 року близько 30 % мешканців міста не уклали договори на вивезення ТПВ та несвоєчасно сплачують кошти за надані послуги. Адміністрація підприємства інформує, що з грудня 2018 року тариф на вивезення та захоронення твердих побутових відходів на одного мешканця складає 16,30 грн. та просить сприяти поліпшенню стану благоустрою міста, — йдеться на сайті козятинської ради

Як повідомляють на сайті, в найближчий час на полігоні твердих побутових відходів запрацює сміттєсортувальна лінія, побудована за європейськими стандартами, та розпочнеться виробничий процес.

З питань працевлаштування просимо звертатися за тел. 2-22-62 або за адресою: вул. Довженка, 2а (в районі маслозаводу), КП «Чисте місто».

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up