Критикують медобслуговування: адміністрація вважає, що наклеп

Критикують медобслуговування: адміністрація вважає, що наклеп

Пропонує звертатися в адміністрацію та прокуратуру, а не в газету

 

Лист в номер

“Події, які відбуваються в міській лікарні при проходженні комісії придатності на виробництві, змусили мене звернутися в газету “RIA-Козятин”.

Проходження комісії це жах! Люди сидять в черзі під кабінетами, а медсестри цієї медичної установи майже за руку водять клієнтів по кабінетах. А ще буває, що медсестри, набравши в руки медичних карток заходять в кабінет до лікаря і проходять  комісію за тих, хто заплатив. На зауваження реагують агресивно. Навіть доходить до того, що погрожують психіатром. Кажуть прямо: “шановний, вам спочатку потрібно пройти психіатра”. Лякають і тим, що при проходженні комісії у мене можуть виникнути проблеми.

У верхньому одязі заходити в кабінети забороняють, а тепловий режим в поліклініці не відповідає встановленим тепловим нормам. Прийшов під кабінет здоровий. Висидів під кабінетом в холоді і захворів.“

За коментарем ми звернулися до головного лікаря медичної установи Олександра Євтушка. Він вважає, що таке повідомлення є не що інше, як недобропорядність заявників.

— Якщо є такі факти, то чому люди, які проходять комісію, не звертаються в адміністрацію міської лікарні чи навіть в прокуратуру? Чому відразу в редакцію газети? Якщо в питанні з медсестрам, то неправдиву інформацію треба доводити. Інформація з холодом вже доведена —  в приміщенні поліклініки тепловий режим в межах норми.

Дійсно, на момент візиту журналістів в приміщення адміністративного корпусу, було 19 з плюсом.

ОЛЕСЬ ВЕРНИГОРА

 

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up