Лушпиння від сушки кукурудзи дошкуляє козятинчанам, що живуть на тій стороні

Лушпиння від сушки кукурудзи дошкуляє козятинчанам, що живуть на тій стороні
Лушпиння від кукурудзи осідало на подвір'я козятинчан. Несло його вітром і на Білоцерківську трасу

Про те, що мешканці вулиці Пролетарської потерпають від процесу сушки зерна на елеваторі, нам повідомили місцеві мешканці кілька тижнів тому. 

– Коли елеватор працює, подвір'я вкривається пилом і дихати нічим, а ще той елеватор сильно гуде, – казали козятинчани. 

Після першого повідомлення ми побували в районі елеватора у вівторок, 16 листопада. На самому елеваторі ніяких викидів не помітили. Пил і лушпиння від насіння кукурудзи потрапляють у повітря під час перевантаження зерна. Працівники елеватора помітили людей з фотоапаратом і відкомандирували до нас охоронця. При зустрічі охоронець намагався зашкодити нам фотографувати і пригрозив, якщо не припинимо зйомки в полі, то він буде вимушений викликати поліцію. На ту пору ми вже виконали свою роботу. Зафіксували, що завантажували автомобілі зерном далеко від елеватора. Борошно, яке летіло на подвір’я козятинчан, вже падало в полі.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:43 Жнива-2022: на Вінниччині розпочали збір урожаю з озимого ячменю 19:37 В громадських місцях Вінничини заборонять курити пристрої для нагрівання тютюну 17:08 Залишили сміття після посиденьок 16:11 У Козятині змінили тариф на вивезення та захоронення сміття. Скільки платитимемо? (Оновлено) Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 14:30 Тричі ходив до магазину і крав горілку: поліцейські зловили крадія оковитої. Яке буде покарання? 13:08 Дякували Богу і просили миру: козятинчани зібрались на молитовне віче 11:18 Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи б'ють по складах загарбників: про війну по регіонах 10:02 Чим запам'яталися вам попередні мери Козятина? (ОПИТУВАННЯ) 09:17 Як отримати безоплатну правову допомогу людям, що постраждали від війни? 08:00 Сьогодні ще буде спекотно, а на завтра обіцяють дощі. Про погоду у Козятині і не тільки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up