Максиму Олесюку хочуть присвоїти звання Почесного громадянина Козятина (Опитування)

Максиму Олесюку хочуть присвоїти звання Почесного громадянина Козятина (Опитування)
 • Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО 2 червня оприлюднила звернення до громади та депутатів місцевої міськради. 
 • Ветерани просять громаду підтримати відкрите обговорення щодо присвоєння звання Почесного громадянина нашого міста - сержанту Національної гвардії, окремого загону спеціального призначення "Азов" Олексюку Максиму Вікторовичу.

Нагадаємо. кількома днями тому ми повідомляли. що відзнакою «За героїзм та патріотизм» посмертно нагородять Максима Олексюка
- Відповідно до положення Козятинської міської ради "Про присвоєння звання Почесного громадянина міста Козятин", з метою вшанування пам'яті бійця, що віддав своє життя за незалежність та мир в наших домівках, - йдеться у зверненні Козятинської Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО

Ветерани просять громаду підтримати відкрите обговорення щодо присвоєння звання Почесного громадянина нашого міста - сержанту Національної гвардії, окремого загону спеціального призначення "Азов" Олексюку Максиму Вікторовичу..

- 14 травня ми направили лист на голову ОТГ, в якому ми звернулись з таким проханням, але відповіді так і не отримали. Олексюк Максим - єдиний, хто з загиблих АТОвців, що проживали на території нашої громади, не отримав звання Почесного громадянина міста Козятин. Враховуючи його подвиги, з метою вшанування пам'яті бійця та виховання майбутніх поколінь, просимо громаду підтримати наше звернення, - пишуть ветерани.

Опитування

Що Ви думаєте про присвоєння звання герою АТО з Козятина Почесного громадянина міста?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (4)
 • Наталья Зайчук

  Ще місяць тому подано відповідне клопотання від управління соціальної політики міської ради і на червневу чергову сесію готується проект рішення про присвоєння Максиму Олексюку звання Почесний гррмадянин міста. Тобто процедура вже місяць як йде своїм чередом. Іншими словами, інформаційного приводу для "резонансної" статті немає.
 • Artur Edu

  Подвиг тут у чому? У тому що помер? Що саме він зробив виняткового? Боротьба за мир це тільки слова. Які саме були його подвиги??? Багато людей померло. Навіщо то йому вже потрібно? Нехай вже відпочиває. У місті думаю є інші, більш придатні живим потреби.
 • Oleg Petrovich Pyavka

  Подвиги цих бійців маємо увіковічнювати. Надіюсь що так вважає більшість громади.
 • Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО

  Дякуємо за підтримку!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up