Мешканці Пиковця стурбовані масовою загибеллю риби у місцевому ставку

Мешканці Пиковця стурбовані масовою загибеллю риби у місцевому ставку

Від чого загинула риба поки невідомо і чи буде відомо взагалі, але місцеві мешканці стверджують, що риба стала гинути після того, як аграрії біля ставка кропили хімікатами кукурудзу.

-Хлопці кожен день з самого ранку беруть човен і збирають водоймою дохлу рибу. Я сама біля ставка не була, але хлопці розповідають, що вони вже виловили 4 човни загиблої риби. Крім риби вони знайшли у воді без ознак життя декілька диких качок, які з якоїсь причини загинули зовсім недавно - розповіла газеті пані Людмила.

-Нам багато аграрії допомагають і вони в соцмережах повідомляли, що будуть обробляти поля. Тільки ми не надіялись, що та обробка буде проводитись протягом всього дня та ще й в 30 градусну спеку каже пан Сергій. Те, що водоймі завдали збитків саме аграрії у мене сумнівів немає, -  каже ще один мешканець Пиковця Сергій

Він також додав,, що це не перший рік, коли після обробки полів щось в селі трапляється. В позаминулому році погоріло листя дерев якраз в тому місці, де літак із хімікатами розвертався.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up