Мешканці прилеглих до котелень дворів скаржаться на задушливий дим

У вівторок до дванадцятої години дня труби котелень міста майже не диміли. Але у другій половині доби дим повалив з котельні за “Грошем” та біля лікарні.

Мешканці прилеглих до котелень дворів скаржаться на задушливий дим

Цікаво, що в першій топлять макухою, в другій — щепою. У котельні біля “Відродження” — міксом з лушпиння, щепи та макухи.

Мешканець дому біля котельної за “Грошем” розповів газеті “RIA-Козятин”, що інколи двір накриває така димова завіса, що не можна дихнути (!) А працівник котельні пояснив, що макуха менше дає диму, ніж щепа та вугілля. Та найкраще топити дровами. Дим з труби цієї котельні — середньої густоти та смердючості. Але від нього починає нудити.

У дворі біля районної лікарні нам розповіли, що в понеділок було дуже багато диму.

— Сьогодні поки що все гаразд, — констатували.

Але трохи пізніше з труби повалив сіро-жовто-зелений їдкий дим...

Котельня біля “Відродження” — найменш димна. З труби — легкий дим, запаху горіння майже не відчувається. Звичайно, в порівнянні з іншими “крематоріями” міста.

Існують ще три джерела смердючого диму — клініка “5 елемент”, труба на фоні “Відродження” та район басейну. У клініці топлять торфом, чорний дим доходить інколи до парку. З труби ж “Відродження” йде майже непомітний білий, але дуже смердючий дим. Чим там палять — невідомо. Ще сморід на весь вокзал створює опалювальна система пана “секонд-хенда”. Складається враження, що там палять курми.

Через низький атмосферний тиск вчора смердючий задушливий дим з труб йшов до землі і все місто потерпало від густого смогу.

Маргарита ГРЕБІНЬ

 

Коментарі (1)
  • Жебелєв Ярослав

    пани мария хазяин секонд хенду палить дровами а смердить з базарчика яки спалюють смитя у можете перевирити  и будьте коректни опукливойте провирени факти чи це для вас чуждо

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів...

Дослідження героїчних та трагічних подій Другої світової війни у житті родини фронтовика Філіпа Красовського  

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької...

Стилізоване приміщення клубу у Глухівцях вражає своєю помпезністю як зовні, так і всередині

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up