Мешканці прилеглих до котелень дворів скаржаться на задушливий дим

У вівторок до дванадцятої години дня труби котелень міста майже не диміли. Але у другій половині доби дим повалив з котельні за “Грошем” та біля лікарні.

Мешканці прилеглих до котелень дворів скаржаться на задушливий дим

Цікаво, що в першій топлять макухою, в другій — щепою. У котельні біля “Відродження” — міксом з лушпиння, щепи та макухи.

Мешканець дому біля котельної за “Грошем” розповів газеті “RIA-Козятин”, що інколи двір накриває така димова завіса, що не можна дихнути (!) А працівник котельні пояснив, що макуха менше дає диму, ніж щепа та вугілля. Та найкраще топити дровами. Дим з труби цієї котельні — середньої густоти та смердючості. Але від нього починає нудити.

У дворі біля районної лікарні нам розповіли, що в понеділок було дуже багато диму.

— Сьогодні поки що все гаразд, — констатували.

Але трохи пізніше з труби повалив сіро-жовто-зелений їдкий дим...

Котельня біля “Відродження” — найменш димна. З труби — легкий дим, запаху горіння майже не відчувається. Звичайно, в порівнянні з іншими “крематоріями” міста.

Існують ще три джерела смердючого диму — клініка “5 елемент”, труба на фоні “Відродження” та район басейну. У клініці топлять торфом, чорний дим доходить інколи до парку. З труби ж “Відродження” йде майже непомітний білий, але дуже смердючий дим. Чим там палять — невідомо. Ще сморід на весь вокзал створює опалювальна система пана “секонд-хенда”. Складається враження, що там палять курми.

Через низький атмосферний тиск вчора смердючий задушливий дим з труб йшов до землі і все місто потерпало від густого смогу.

Маргарита ГРЕБІНЬ

 

Коментарі (1)
  • Жебелєв Ярослав

    пани мария хазяин секонд хенду палить дровами а смердить з базарчика яки спалюють смитя у можете перевирити  и будьте коректни опукливойте провирени факти чи це для вас чуждо

За право представляти Україну на міжнародному конкурсі у Лісабоні поборяться MELOVIN, TAYANNA, KADNAY.  

За минулий рік з Козятина за кордон виїхало дві собаки і один кіт

Пiсня пам'яті небесної сотнi. Вшануємо героїв... Герої не вмирають !!!

В Сети "похоронили" Сильвестра Сталлоне 19 февраля в соцсетях распространилась фейковая новость о смерти знаменитого актера...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up