Ми перевірили чи дотримуються карантинних норм у кафе, магазинах та перукарнях

Ми перевірили чи дотримуються карантинних норм у кафе, магазинах та перукарнях
  • Завітали до шести закладів у Козятині і подивилися, чи не порушують там карантинні норми.
  • Які кафе, магазини та перукарні ми перевірили і де виявили порушення - читайте у нашому матеріалі.

Сьогодні, 19 червня головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Наталія Поліщук та фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби Оксана Бенеденчук спільно з сержантом поліції Дмитром Мельником провели перевірку перукарень, закладів громадського харчування, а також магазинів. На рейд запросили і нас.

Першою зупинкою нашого рейду став продуктовий магазин “24” на вулиці Пилипа Орлика. Це магазин на першому поверсі будівлі колишнього ресторану “Козятин”. Коли ми спільно з представниками держпродспоживслужби та поліції зайшли всередину, продавчиня стояла за прилавком без маски. На запитання “де маска” дівчина відповіла, що вона у шухляді.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up