Ми перевірили: чи готова школа до навчання в умовах пандемії

Ми перевірили: чи готова школа до навчання в умовах пандемії
  • Зовсім скоро канікули закінчаться і діти підуть до школи.
  • Батькам цікаво, як організували підготовку до нового навчального року і чи безпечно у школі.
  • Адже просто прийти і подивитися не можна, бо цьогоріч доступ батьків до навчального закладу заборонений.
  • Саме тому ми завітали до школи-ліцею і розкажемо вам, як все влаштовано і що нового буде у школі.

Кінець 2019–2020 навчального року був схожий на сценарій фантастичного фільму. Вперше наші діти перейшли на дистанційне навчання і замість реальних уроків у класі почалися уроки віртуальні. Тепер школи повернуться до традиційної форми навчання. Щоправда, з новими правилами.

Батькам, які мають дітей шкільного віку, однозначно цікаво, що буде з 1 вересня. Як діти сидітимуть у класі і чи дотримуватимуться дистанції, що робитимуть, якщо у когось із учнів будуть респіраторні симптоми? Аби дати відповіді на ці та інші запитання, ми завітали до школи-ліцею і подивилися, як заклад підготувався до першого вересня і які зміни чекають не лише на дітей та батьків, а й на вчителів.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up