Минає дев'ять днів, як відійшла у вічність Алла Абрамюк

Минає дев'ять днів, як відійшла у вічність Алла Абрамюк
 • Рівно 9 днів тому, 11 листопада не стало нашої землячки, педагога ліцею-школи Алли Абрамюк.
 • Колеги називають її людиною зі світлою душею та невиправною оптимісткою, яка завжди була щирою, відкритою та чесною.
 • Пам'яті вчителя, яка вкладала душу в своїх учнів.

Алла Абрамюк обрала професію педагога ще у далекому 1981-му. Вона поїхала до Вінниці навчатись у педінституті, що зараз ми знаємо як педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. Отримавши диплом вчителя української мови та літератури, почала працювати в школі.

Педагогічній діяльності Алла Василівна віддала 39 років свого життя. Спершу вона пішла працювати до школи № 9, що у селі Козятині, потім — до ліцею-школи, яка на той момент була школою № 4. Там і викладала до останніх днів свого життя.

За роки роботи в школі Алла Абрамюк вивчила не одне покоління дітей. Любов Дорошенко — одна з тих, кому пощастило стати ученицею Алли Василівни. 

— У пам’яті збереглися добрі, теплі спогади про Аллу Василівну, її професійність, чуйність та уважність до дітей, її яскраву зовнішність та жагу до праці. Дуже шкода, що так сталося, — каже Любов.

Колеги з ліцею-школи розповідають, що на уроках Алла Василівна вчила дітей не лише рідної мови та творам наших класиків, вона вчила своїх учнів за будь-яких обставин залишатися порядною людиною і ніколи не втрачати віри в себе.

Вона була відкритою, чесною, справедливою та вимогливою. Вміла створити довірливу та дружню атмосферу. Певно, саме через це її так любили учні. Бо вона не лише викладала навчальний матеріал, а й спонукала їх розмірковувати, розвиватися й шукати свій шлях у житті. Переймалася проблемами дітей і завжди була готова дати пораду.

— Алла Василівна була дуже доброю, позитивною та справедливою, — каже Руслана Сорока. Вона теж у свій час була ученицею Алли Абрамюк. — Уроки завжди були веселі, вона любила посміятися. До Алли Василівни завжди можна було звернутися за порадою, вона ніколи не відмовляла. Не ділила дітей. Пам’ятаю, мене образив однокласник. Вона стала на мій захист — булінг припинився в ту ж секунду. До неї на уроки йшли з задоволенням. Алла Василівна кожний урок розказувала якусь історію, часто із свого життя. Вона заслуговує звання «Вчитель року» і не тільки. Дуже шкода, що пішла з життя така добра, позитивна людина.

Алла Василівна завжди була щирою та усміхненою. Саме такою запам’ятали її учні.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (11)
 • Людмила Постоюк

  Царство небесное
 • Ольга Фурман

  Вічна пам'ять!
 • Татьяна Дулецкая

  Сумуємо. Це була прекрасна людина, любляча мама та бабуся. Алла Василівна була моя вчителька в дев'ятій школі. Ми  сумуємо і пам'ятаємо.
 • Anastasia Shevchyk

  Одна с самых хороших учителей

  Artur Edu reply Anastasia Shevchyk

  Недоучила видимо, две ошибки в коротком предложении, должно быть: "одИН ИЗ учителей". А чому не на мові?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up