Міську і районну лікарні планують об’єднати

Міську і районну лікарні планують об’єднати
Міська лікарня. Фото з архівів газети
  • Міська лікарня, стоматполіклініка та ЦРЛ мають стати одним медичним закладом.
  • До такого висновку дійшла координаційна рада, яка вивчала процес реорганізації закладів охорони здоров’я, що належать міській раді.
  • Детальніше про це - у нашому матеріалі.

Історично так склалося, що у Козятині завжди було дві лікарні – земська, яку зараз ми знаємо як районну, і залізнична, яку ліквідували у 2016 році, створивши на її базі спершу лікарню відновного лікування, а згодом – міську. Та ці часи напевно зовсім скоро відійдуть у небуття, бо районну і міську лікарні, а заразом і стоматологічну поліклініку планують об’єднати.

Розмови про об’єднання міської і районної лікарні в єдиний медичний заклад велися ще за каденції Олександра Пузиря. Саме він кілька років тому першим висловив цю ідею. Проте Козятинська районна рада, якій на той момент належала Центральна районна лікарня, не пристала на цю пропозицію. Між районною і міською владою постійно точилися суперечки з приводу фінансування ЦРЛ.

Час йшов, у Козятині влада змінилася, район розформували, а райраду взагалі ліквідували. Відтак усі комунальні заклади, які належали Козятинській районній раді і розташовані на теренах Козятинської ОТГ, мали передати у власність міської ради. І питання об’єднання лікарень стало актуальним знову.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up