«Моноліт» красивою грою заслужив перемогу, але привіз з Липовця нічию

У суботу 5-го жовтня футболісти Козятинського “Моноліта” проводили гру на виїзді з лідером чемпіонату Вінницької області командою “Факел” Це була гра шостого туру обласної першості в вищій лізі. Проходила гра на стадіоні “Колос” який вміщує трохи більше півтисячі глядачів. Любителі футболу стали свідками яскравої гри обох команд з перемінним успіхом, в який ближчими до перемоги були козятинчани

З початку гри наші земляки взяли гру під свій контроль. Заволодівши ігровою і територіальною перевагою вони намагалися пробитися до воріт суперника з центральної зони де активними були Балинський та Ольхович. Спрацювала виїзна тактика «Моноліта» на 20 хвилині гри. Гол забив Віталій Ольхович післі класично розіграної комбінації. Так рахунок в матчі став 0:1

З 21 хвилини ігрова ініціатива перейшла до господарів поля. Вони йшли вперед великими силами, але бажаного результату від всплеску активності— липовчани не досягли. Монолітовці сконцентрував дві лінії оборони перейшли на гру іншої виїзної моделі гри на контратаках. Тільки захист обох команд до кінця першого тайму зіграв надійно. Перший тайм завершився мінімальною перевагою гостей 0:1.

Друга половина зустрічі як і перша сорокап’ятихвилинка почалася за ініціативи козятинських майстрів шкіряного м’яча. Вони довго катали його по полю пасуючи круглу кульку то в центр та на фланги намагаючись розіграти м’яч до вірного. Тільки суперником в козятинської команди був лідер першості, чемпіон позаминулого року та володар суперкубка «Факел». Відбившись від гостей господарі перехопили ініціативу і провели декілька перспективних атак. В одній з них лідер «Факела» Владислав Васалатій зробив рахунок нічийнім 1:1.

Після того як липовчани рахунок зрівняли ініціативою знов заволоділи гості. Їхня перевага увінчалася успіхом за 15 хвилин до завершення зустрічі Дмитро Балинський забиває в дев’ятку гол красень 1:2. Гра йде з перемінним успіхом атакують то господарі то гості. Коли до кінця гри залишалося 7 хвилин арбітр який непогано відсудив матч ставить в ворота «Моноліта» сумнівний пенальті. Владислав Васалатій який в свій час грав за команду київського «Арсеналу» з одинадцятиметрової позначки пробив точно. Так рахунок в поєдинку лідерів по втрачених очках став 2:2

На останній хвилині матчу гравці «Факела» на лінії свого карного майданчика не за футбольними правилами зупинили прохід до воріт господарів Олексія Максименка. Маючи в команді майстрів стандартів таких як Віталій Ольхович, Олексій Максименко, Денис Ткаченко монолітовці могли втілити в гол перспективний штрафний. Тільки рефері з якогось дива дав свисток про завершення гри. Очко в грі з лідером чемпіонату є позитивним результатом. Але коли команда була ближчою до перемоги ніж суперник арбітр повинен був дозволити виконати штафний удар. Яка ж тоді це чесна гра коли за порушення правил немає покарання.