На сесії люди вимагали скасувати накази про відсторонення від роботи невакцинованих освітян

На сесії люди вимагали скасувати накази про відсторонення від роботи невакцинованих освітян
  • «Люди в безвиході покупляли собі сертифікати», — таке під час сесії заявила педагог музичної школи, яку тиждень тому відсторонили від роботи через те, що вона не зробила щеплення проти коронавірусу.
  • Сторонники антивакцинальної кампанії завітали на позачергове засідання депутатів міської ради.
  • Градус напруги у сесійній залі не спадав.

Вихідними на центральній площі Козятина провели народне віче, на якому обговорювали ціни на доставку газу і обов’язкову вакцинацію для працівників деяких категорій. Активісти підготували звернення до міської ради, яке розглядали обранці на позачерговому засіданні, що відбулося у понеділок, 15 листопада.

— До нас звертаються, щоб ми винесли на розгляд сесії наступні питання, — сказала міський голова Тетяна Єрмолаєва. — Перше: відкликати накази керівників шкільних та дошкільних навчальних закладів щодо протиправного відсторонення працівників від роботи. Попросили винести це питання на позачергову сесію.

Депутат Олександр Пузир запропонував заслухати представника віче Володимира Цимбалюка. Разом із ним до трибуни вийшла педагог музичної школи по класу фортепіано Наталія Романович.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up