На сесії міської ради прийняли бюджет

На сесії міської ради прийняли бюджет

Фото з архіву сесійних засідань Козятинської міської ради

 

У п’ятницю відбулася сесія міської ради. Прийняли бюджет і цю подію голова назвав значимою, насправді ніякої події не відбулося. Чималі суми виділені без ніяких обговорень і, аналізуючи безглуздо.

На Новий рік, наприклад, будуть тратити в цьому році аж 295 тисяч гривень.

До речі секретар Марченко знову не подбав про мікрофони. Гальорка не чула виступаючих на трибуні.  

На офіційному сайті козятинської міської ради значиться наступне:

"Сьогодні на тридцять першому (позачерговому) засіданні сесії міської ради сьомого скликання прийнято бюджет Козятина на 2019 рік.

Даний фінансовий документ складено відповідно до вимог Бюджетного кодексу, України, інших нормативно-правових актів чинного бюджетного законодавства, а гакож відповідно до прогнозних показників економічного і соціального розвитку міста.

За словами начальника фінансового управління міськради Павла Холковського, в основу розрахунків покладено показники доходів, видатків та обсяги міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, розраховані Міністерством фінансів України та затверджені в міському бюджеті на 2019 рік. Бюджет є збалансованим за доходами та видатками.

Дохідна частина міського бюджету становить 303361870, 00 грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету визначити у сумі 298748900, 00 грн., доходи спеціального фонду бюджету у сумі 4612970, 00 грн., з них бюджет розвитку у сумі 450000,00 грн.

Видаткова частина міського бюджету становить 303361870, 00 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджетіу у сумі 286611 148,00 грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 16750722,00 грн.!

3
3
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня
По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс Обмін досвідом: козятинське залізничне училище підписало нову угоду про міжнародну співпрацю Обмін досвідом: козятинське залізничне училище підписало нову угоду про міжнародну співпрацю У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей
Коментарі (3)
 • Ірина

  На радіо "Погляд", яке ніхто не слухає, виділили 350 тис.
 • Дмитро Поліщук

  Собі коханим наділили .. А ви люди з РАЙОНУ працюйте на Козятин..!
 • RIA-Козятин

  Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up