На Вінниччині та ще у восьми областях посилюють заходи безпеки

На Вінниччині та ще у восьми областях посилюють заходи безпеки
  • Нацполіція посилює заходи безпеки у дев’яти регіонах держави, навколо Луцька, на в'їздах до обласних центрів встановлюють мобільні пости. Вінниччина — в списку

 

Правоохоронці вирішили посилити заходи безпеки після вчорашнього терористичного акту. У Луцьку чоловік більше дванадцяти годин утримував тринадцятьох заручників у захопленій маршрутці. Серед них - вагітна жінка, дитина та люди літнього віку. Передати їм воду він дозволив лиш після десяти годин утримування. Чоловік погрожував вбити усіх вибухівкою, якщо його вимог не виконають. Терорист вимагав від президента рекомендувати дивитися американський фільм про те, як люди знущаються з тварин та використовують їх. Зеленський вимогу виконав і видалив відео, щойно терорист здався — близько десятої вечора. Заручників

Отож, задля забезпечення безпеки громадян керівництво Національної поліції України прийняло рішення про посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Заходи здійснюються з метою своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам.

Для цього у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян вказаних регіонів, забезпечено несення служби поліцейськими нарядами. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України.

Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлено мобільні пости.

Поліцейські здійснюють такі превентивні заходи 👇

▪️перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду

▪️перевірка з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час.

▪️особливу увагу звертають на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки, ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої.

▪️забезпечують безпеку дорожнього руху на автошляхах.

Водночас для надання практичної допомоги поліцейським Волині туди відряджені співробітники поліції Рівненської області, зокрема - вибухотехніки.

Поліцейські закликають громадян із порозумінням ставитися до вказаних превентивних заходів.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up