В Самгородку і Бродецькому живуть спортсмени, що перемагають

В Самгородку і Бродецькому живуть спортсмени, що перемагають

Минулими вихідними в спортзалі залізничного училища зібралися спортсмени територіальних громад Козятинського району. Вони за коловою системою проводили півфінальні ігри з футзалу в групах Е і F. В манежі зійшлися команди сіл Білопілля, Глухівці, Махнівка та Безименне.

 

Футболісти Глуховець та Махнівки виступали майже тими складами, що в недавньому кубку Козятина. Цього разу перевага була на боці Глухівчан. Вони здобули перемогу з рахунком 3:0.

Наступну гру провели команди Білопілля та Глуховець. І в цій зустрічі сильнішими були глухівчани. Вони перемогли з рахунком 5:1. В наступній грі Білопільчани зіграли з Т.Г. Безимена. Рахунок цього поєдинку 2:6. Тільки повторити свій успіх футболістам з Безимени не вдалося. Вони в наступному поєдинку потрапили під гарячу ногу каолінової громади. Глухівчани перемогли 6:1.

Команда Махнівки була сильнішою в грі з Білопільчанами 4:3. Окрасою став гол Олександра Барчука в стилі Зінедіна Зідана. Тільки в останній зустрічі першого півфіналу команда Махнівки в рівній грі поступилися Безименній.

За підсумком шести матчів у фінал пробилися команди Безименної та Глуховець. Їм складуть компанію переможці недільного півфіналу команди Самгородка та Бродецького. Отже 1-4 місце розіграють територіальні громади Глуховець, Безименни, Самгородка  та Бродецького.

Якщо фінальна четвірка ще визначатиме кращу команду Козятинщини серед територіальних громад, то інша четвірка фінішувала в такій послідовності: 5-7 місце розділили Махнівка, Сестринівка, Михайлин. На восьмому місці футболісти з Білопілля.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up