Нацгвардійці святкують третю річницю

Нацгвардійці святкують третю річницю

Калинівський полк оперативного призначення “Ягуар” відзначив День Національної гвардії України

У Калинівці відбулися урочистості з нагоди третьої річниці створення Національної гвардії України. 22 березня на центральній площі міста розташувалася військова техніка, для всіх охочих була можливість і подивитись, і заглянути в середину, і забратися на неї. Були продемонстровані зразки новітнього озброєння та екіпіровки військової частини. Небайдужих мешканців міста й гостей вразила ця виставка.

Урочистостям передувало вшанування побратимів, які загинули під час виконання службових обов’язків під час проведення антитерористичної операції  на сході держави, вписаних в літопис України п’ятьма життями полеглих героїв: Максима Мушти, Валентина Білошкурського, Віктора Ліпського, Віктора Долінського,  Романа Лабань. До меморіалу «Вічної пам’яті »  були покладені живі квіти військовослужбовцями та рідними загиблих. А зі сцени у ході святкової програми лунали їхні імена, імена вічно закарбованих у нашу пам'ять.

Привітати гвардійців прийшли: представники депутатів Верховної Ради України, заступник Начальника Західного Територіального управління,  губернатор Вінницької області, керівництво міста Вінниця,  керівники Калинівського району, силових структур, представники громадськості.

Під час святкового концерту за участю, оркестру частини, військовослужбовців та творчих колективів району. Заcтупник Начальника Західного Територіального управління з тилу – начальник тилу полковник Володимир Кот висловив слова вдячності за сумлінну службу особовому складу, яка є запорукою безпеки в Україні. Побажав особовому складу та їх сім’ям щастя, миру і спокою, а головне – повернення завжди живими та здоровими до своїх домівок!

Гості дякували гвардійцям за службу, яку вони виконували і виконують з честю. З нагоди свята особовий склад частини був заохочений подяками, грамотами, цінними подарунками.

За матеріалами майора Віктора Цибульського

Колектив редакції газети “RIA-Козятин” приєднується до усіх вітань та теплих слів, які лунають цими днями та бажає гвардійцям бойового духу, витримки та терпіння!


0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком! У вівторок зустріч з Миколою Катеринчуком!
Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Рейдерський напад на село Миколаївка Козятинського району Під прицілом фотокамери Під прицілом фотокамери У Вінниці рибалка провалився під лід У Вінниці рибалка провалився під лід На Вінниччину прибули спостерігачі місії ОБСЄ на вибори На Вінниччину прибули спостерігачі місії ОБСЄ на вибори
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up