Навчаємо музики по-сучасному

Навчаємо музики по-сучасному

На базі Переможнянського ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок»  відбулося засідання районного методичного об`єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти на тему «Сучасні заняття як засіб розвитку особистості в дошкільному закладі».

Метою заходу було підвищення професійної компетентності музичних керівників, активізація їх творчого пошуку та впровадження інноваційних технологій у роботу сучасного дошкільного закладу.
У теоретичній частині засідання було зосереджено увагу на створенні педагогічних умов для музично-естетичного розвитку дошкільників, обговорено питання реалізації завдань музичного виховання та музичного репертуару.
Практичний блок включав перегляд тематичного музичного заняття з дітьми різновікової групи «У гості до сонечка» (музичний керівник Репневська І.Б.), на якому було розкрито шляхи використання сучасних методів та прийомів навчання дітей музики. Учасники методичного об’єднання взяли активну участь в обговоренні теми засідання, а також охоче поділились власним досвідом щодо музично-естетичного розвитку вихованців.
Перед музичними керівниками дошкільних закладів стоїть головне завдання – розкривати та розвивати природні задатки малюків, сприяти формуванню основ морально-естетичних якостей дітей.

Читайте також:

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up