Олені не витримали новорічної ночі в Козятині

Олені не витримали новорічної ночі в Козятині

Дві думки з цього приводу

Olena Petryčko‎ до Козятин МОЛОДИЙ Ну що тут казати.. Якщо чесно то я навіть не здивована. Сьогодні спеціально пішла площею, щоб подивитися на ті фігурки. Ви знаєте, якщо послухати жителів Козятина, більшість із них все одно б сказала, що це влада щось не так зробила. Чи то кріплення погане, чи то на ніч потрібно було забирати, тоді б ніхто нічого не зламав.

Слухайте, а давайте називати вже речі своїми іменами? Якщо деякі представники суспільства - бидло, то тут із пісні слів не викинеш. Якщо люди не почнуть себе нормально поводити і цінувати чужу працю, то ніяка влада, ніякі оздоби їм не допоможуть.

Отже, давайте в першу чергу дивитися на себе і трошки вчитися нормальним манерам і поведінці. Хочеш змінити світ? Почни з себе!”

Це реакція козятинчанки на зламані новорічні фігурку оленів в центрі міста.

Дійсно, що тут казати. Фігурки оленя жалко. І чи правильно зробила влада, що закупила ті фігурки? Чи не потрібно було купувати такий хрупкий продукт, як пінопласт в пластику, в кожного своя думка. Я в якійсь мірі погодився б з автором рядків, що написані вище, якби міські чиновники не клеїли дурня з інформацією про саджанці черемхи. Вони восени повідомили, що будь то дерева намагалися викрасти якійсь вандали. Для доказу навіть розмістили в соцмережі фото крадіжки. От тільки фотокартка крадіжки дерева виявилась фотом-близнюком, як при посадці тих же дерев. Листочок в листочок травинка в травинку. Та і лунку умовні вандали вирили вночі так, як сфотографували перше дерево посадки. Була та крадіжка чи не було її, а з доказами про крадіжку влада з “шубертами” прокололась.

То яка довіра тепер, що в нашому місті завелося бидло? Тому, може не будемо поспішати з такими висновками? Не спішімо вішати ярлик, що в нашому місті є люди, які роблять щось недобре навмисно. Фігурка оленя могла просто перекинутися від контакту з дитиною, яка, можливо, хотіла забратися на оленя верхи для фото. Можливо, хтось не вписався в пряму між двома оленями після бурно проведеної святкової ночі.

Ключова фраза автора допису полягає в тому, що потрібно навчитися нормальним манерам поведінки, цінувати чиюсь працю. А щоб досягти всіх таких навиків, пані Олена пропонує почати кожному з себе.

Мудра порада. Тільки сама авторка допису вчинила інакше. Сфотографувала неподобство та й пішла собі далі. Людина з нормальною поведінкою, яка цінує чиюсь працю, оленя підніме. Подивиться, що з ним, при можливості поставити фігурку на ноги. Такому не треба починати робити добру справу, починаючи з себе. Тому що робить він добрі справи щоденно.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up