Орендарі паїв покращують селянам життя

Орендарі паїв покращують селянам життя

Інвесторська нива

Стало відомо, що ТОВ Сігнет-центр, найпотужніший фінансовий інвестор, змінив маркетинг Козятинщини, інвестувавши мільйони в стосунки з людьми, у яких орендують землю.

Ми неоднаразово розміщали публікації про ТОВ СанАгроСід, директор якого Сергій Бенедичук. Підприємство базово здійснює діяльність в с. Махаринці Козятинського району. Прийшла осінь, що і спонукало нас взяти інтерв’ю у цього молодого фермера.

— Ми писали, що ви перекроїли стосунки у сфері земельних паїв на селі в районі.

— Саме так, наше підприємство молоде, але успішний маркетинг. Соціально відповідальне ставлення до людей, у яких орендуємо паї, зробило фурор. Що цікаво, ми і мети такої не ставили. А вийшов соціальний проект, суть якого в піднятті рівня фінансових стосунків. Та ще й на таку планку, що такий потужний товаровиробник, як підприємство Сігнет-центр вимушене рівнятись на нас. Підняли людям орендну плату, як у нас. Якщо в районі у них приблизно 1500 орендованих паїв, а плату за фактом підняли на сто відсотків, то легко порахувати, що Сігнет-центр інвестував людям порядка до 5-ти мільйонів гривень. Це величезні гроші значно покращують  добробут селян. Само собою не від щедрості своєї сплатили кошти. Ми їх спонукали до таких дій. Тепер і мен, як керівнику неможливо розслаблятися. Тримати на висоті культуру землеробства, в порядних стосунках бути з людьми, які мої партнери.

Так як за фахом я військовий, вітаю всю Україну зі святом Покрови. Достатку в родині! Добра в спілкуванні! Багатого здоров’я!
 

10
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей У 2019 році на Козятинщині на кір захворіло 100 людей
Пожежа в Козятині — зачинені діти рятувались як могли Пожежа в Козятині — зачинені діти рятувались як могли На Вінниччині введена поліцейська операці «Сирена» — розшукують двох вбивць На Вінниччині введена поліцейська операці «Сирена» — розшукують двох вбивць Бережіться шахраїв! Ось типажі — «купувальниця» та «екстрасенс» Бережіться шахраїв! Ось типажі — «купувальниця» та «екстрасенс» Позитивне ставлення до життя Позитивне ставлення до життя
Коментарі (2)
  • максим кузьмин

    Красава! Так держать,!
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up