Осінній призов в області: у військову частину 3028 прибули новобранці

Осінній призов в області: у військову частину 3028 прибули новобранці

В рамках осіннього призову у військову частину 3028 прибули 30 юнаків із Запоріжжя. Раніше до Калинівської частини прибули 10 бійців із Полтави. Упродовж року вони проходитимуть строкову службу.

Про це розповів начальник відділу кадрів військової частини 3028 Олександр Рибак.

На службу до їхньої частини всього має прибути 150 призовників.

"Призовники будуть розподілені по підрозділах в залежності від успішності, фахових здібностей, хто має права той буде водієм, хтось електриком, зварювальником, дехто буде опановувати інші професії", — розповідає заступник командира в/ч 3028 Руслан Білоус.

Після того як призовники отримали військовий однострій, хлопців постригли.

Під час служби вони будуть жити в казармі. Серед них і Віталій. Хлопець каже, батьки хвилювалися, що син нестиме службу далеко від дому. Коли прийшла повістка, не ухилявся від призову, бо додає у сім'ї і дідусь, і батько військові.

"Хвилювались і нервували., але я так сам вирішив. Я люблю неньку Україну і треба пишатися цим, що тебе призвали і гідно відслужити", — каже Віталій

Півтора місяці строковиків вчитимуть азам військової служби. Потім їх розподілять по бойових підрозділах, розповідає начальник відділу кадрів Олександр Рибак.

Рибак додає, всього до їхньої частини під час осіннього призову, мають направити 150 юнаків, уже є 40. Службу у Калинівській частині 3028 нестимуть строковики з інших областей, із Вінниччини сюди не направляють.

На ознайомлення з частиною призовники мають два дні. І вже з понеділка, 29 листопада, у них розпочнуться заняття.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

keyboard_arrow_up