Перша дорога з якісним ремонтом

Часто стаєш свідком, як неумілими руками або чиїмось”мудрим” рішенням на дорогу викидають мільйони гривень платників податків. І така дорога протягом короткого часу стає гіршою, ніж була до ремонту, то ставиш питання: “Як так можна?”

 

Перша дорога з якісним ремонтом

Виявляється, що дороги в Козятині робити уміють, правда, в селі Козятині. Як відрізнити якісний ремонт дороги від неякісного? Дуже просто шукати критиків. Та всі, з ким вдалося поспілкуватись, висловлювали тільки позитивні відгуки. Ми не будемо описувати весь процес  ремонту ділянки дороги вулиці Центральної з переходом на вулицю Миру до Валянського містка. Та опираючись на фах деяких співрозмовників і кількість позитивних відгуків, можна погодитись зі свідками ремонту дороги.

Ремонт проведено якісно. І хоча це перша якісна дорога в цьому році, та як приємно.

Коментарі (1)
  • Анонім

    Ісі, хто відвідав Євросоюз, США, Канаду не назвуть такий ремонт "якісним". Це відверта лажа. Хоча і на безриб'я рак - риба.

Потяг №104 "Маріуполь-Київ" прибуває на столичний вокзал о 7:18.

У зв'язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, тому що в останні...

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах...

У Харкові поліцейські затримали чоловіка, який займався розповсюдженням відео з дитячим порно

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up