Перша дорога з якісним ремонтом

Перша дорога з якісним ремонтом

Часто стаєш свідком, як неумілими руками або чиїмось”мудрим” рішенням на дорогу викидають мільйони гривень платників податків. І така дорога протягом короткого часу стає гіршою, ніж була до ремонту, то ставиш питання: “Як так можна?”

 

Виявляється, що дороги в Козятині робити уміють, правда, в селі Козятині. Як відрізнити якісний ремонт дороги від неякісного? Дуже просто шукати критиків. Та всі, з ким вдалося поспілкуватись, висловлювали тільки позитивні відгуки. Ми не будемо описувати весь процес  ремонту ділянки дороги вулиці Центральної з переходом на вулицю Миру до Валянського містка. Та опираючись на фах деяких співрозмовників і кількість позитивних відгуків, можна погодитись зі свідками ремонту дороги.

Ремонт проведено якісно. І хоча це перша якісна дорога в цьому році, та як приємно.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі (1)
  • Анонім

    Ісі, хто відвідав Євросоюз, США, Канаду не назвуть такий ремонт "якісним". Це відверта лажа. Хоча і на безриб'я рак - риба.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up