Перший день нових обмежень. Що про це кажуть козятинчани?

Перший день нових обмежень. Що про це кажуть козятинчани?
  • З 18 листопада Вінницька область за показниками захворюваності на Ковід перейшла у «червону зону».  Як у Козятині пройшов перший день з новими обмеженнями і що про нього кажуть люди  – у нашому матеріалі

Спочатку ми поцікавились, як сприймають обмеження, пов’язані з «червоною зоною» у приватному секторі. Першого ми зустріли пана Володимира і  запитали його, що для нього змінилося.

– Абсолютно нічого, – каже мешканець району 9-ї школи. – Я не знаю, що таке простудні захворювання. Коронавірус на мою думку вражає тих, хто ним боїться захворіти, чи людей з ослабленим імунітетом. Наведу вам приклад: у Білорусі та Швеції карантин не вводили і що там багато померлих? Чогось не чути. Впевнений, коли б українців по телевізору так не налякали, не було б у нас стільки смертей і була б менша кількість захворівших. А телевізор з одного боку це порадник і розвага, а з іншого боку це велике зло, тому що там багато неправди. Пам’ятаєте, як на початку захворюваності нам говорили про колективний імунітет? Тобто мали перехворіти всі і про коронавірус забути.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up