Перший день нових обмежень. Що про це кажуть козятинчани?

Перший день нових обмежень. Що про це кажуть козятинчани?
  • З 18 листопада Вінницька область за показниками захворюваності на Ковід перейшла у «червону зону».  Як у Козятині пройшов перший день з новими обмеженнями і що про нього кажуть люди  – у нашому матеріалі

Спочатку ми поцікавились, як сприймають обмеження, пов’язані з «червоною зоною» у приватному секторі. Першого ми зустріли пана Володимира і  запитали його, що для нього змінилося.

– Абсолютно нічого, – каже мешканець району 9-ї школи. – Я не знаю, що таке простудні захворювання. Коронавірус на мою думку вражає тих, хто ним боїться захворіти, чи людей з ослабленим імунітетом. Наведу вам приклад: у Білорусі та Швеції карантин не вводили і що там багато померлих? Чогось не чути. Впевнений, коли б українців по телевізору так не налякали, не було б у нас стільки смертей і була б менша кількість захворівших. А телевізор з одного боку це порадник і розвага, а з іншого боку це велике зло, тому що там багато неправди. Пам’ятаєте, як на початку захворюваності нам говорили про колективний імунітет? Тобто мали перехворіти всі і про коронавірус забути.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:24 Рахунок для збору один, а історії різні 17:01 Героя Віктора Чернюка посмертно відзначили державною нагородою «Захиснику Вітчизни» 15:49 До 11 років тюрми: засудили 35-річного мешканця нашого району, який згвалтував дитину 14:40 У Глухівцях відкрили шахову школу «Біле чорне» Від читача 00:09 Прогулянка у міському парку, або квест - як не попасти собаці на зуб та не принести гілляку на голові. 13:14 «Вулиця є, а дороги — немає». Як і де «латають» ями у нашій громаді? photo_camera 12:06 «Дощі пройдуть смугою».Чи прогнозують опади у Козятині? 11:46 Ростуть баштанні і в нашому краї. Це довів наш земляк Анатолій Огороднійчук 10:30 Відрізані від центру громади. Самгородчани скаржаться на автобус «Вівсяники-Козятин» 09:39 Наш земляк Максим Вєтров просить допомогти відремонтувати пікап Фольксваген Амарок 08:14 У ДСНС запустили додаток з мінної безпеки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up