По вулицi Грушевського майже навпроти суду — небезпечна яма на дорозi

По вулицi Грушевського майже навпроти суду — небезпечна яма на дорозi

Об'їхати її важко тому, що по один бiк загорожа, а по iнший — бордюр

 

 

Продавчиня магазину, який знаходиться навпроти самої ями, Світлана обурена тим, що за стільки років ніхто не може відремонтувати дорогу.

— Ніде в Козятині нема такої дороги! — каже пані Світлана. — Суд, центр міста, парк, діти...і таке робиться! Це ганьба! Просто нема слів! Якось в цю яму майже перевернулася коляска з дитиною. В однієї жінки туди впав мобільний телефон. Я допомагала його шукати. Для цього прийшлось вичерпувати воду з ями лопатою. Руки майже по лікоть занурювалися у воду й багнюку, які назбиралися в ямі. Ледь виловили мобільник!  Якось я з друзями поставили дерев’яні перегородки тут над  цією прірвою. Але вони  день простояли,  а вночі хтось забрав. Невже так багато коштів треба на те, щоб залатати хоча б цю дорожню “пастку”?

Розповідають, що один чоловiк на скутері туди влетів. То закінчилось все травмпунктом.

Подібна пастка на дорозі по Катукова в районі училища. туди також не доходять наші комунальники.

А ось яму на перехресті героїв Майдану в районі поліції все ж засипали... після чергового фотографування нашим кореспондентом цього місця.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up