Почали штрафувати продавців підсніжників (Опитування)

Почали штрафувати продавців підсніжників (Опитування)
  • На Вінниччині розпочались заходи, пов’язані зі збереженням ранньоквітучих рослин, а особливо тих, які занесені до Червоної книги України.

Щороку з настанням весни починається стихійна торгівля весняними первоцвітами. Працівники Муніципальної варти разом з екологами звертаються до людей, аби вони не рвали квіти, оскільки вони занесені до Червоної книги.

Також вони просять не купувати ці рослини, адже цим вони стимулюють їх знищення. 

За незаконне придбання та збут квітів з Червоної Книги України передбачено штраф від 510 до 1700 гривень з конфіскацією рослин. А за один екземпляр незаконно добутої рослини передбачена відповідна компенсація за її знищення: підсніжники – від 49 до 62 гривень, черемша (цибуля ведмежа) – 62 гривні.

Вже є перші порушники. Спеціалісти відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області, на території Вороновицької селищної ради виявили двох громадян, які здійснювали збут об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України (підсніжник білосніжний).
Крім того, у межах міста Вінниці також було зафіксовано троє громадян, які здійснювали збут рослині первоцвітів.
 

Опитування

Чи допоможе штрафування у боротьбі зі злісними продавцями первоцвітів?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up