Початок футбольного сезону

Початок футбольного сезону

Перемога та дві поразки: так розпочав друге коло ФК “Козятин”.

Прокоментував ситуацію газеті “RIA-Козятин” тренер Володимир Синяк.

— По-перше, головним завданням ФК “Козятин” є підготовка футболістів для головної команди міста "Моноліт". Це завдання ми виконуємо. Так, передали до "Моноліту" Олександра Ковальчука, Івана Скоморовського та Максима Гейваха. Щодо нинішнього стану команди, то ми понесли серйозні втрати. У Мінському "Динамо" пройшов перегляд Олексій Сверида. Він зараз готує документи для виступу у Білорусії. Поїхав працювати до Польщі наш капітан Вадим Павлюк. Пішов служити до Національної гвардії Олександр Рябчук. Це все футболісти, які мали гарну кваліфікацію.

За словами тренера, люди, які прийшли на заміну, мають хороший потенціал, але не мають певного досвіду і впевненості в своїх силах. І головним завданням на сьогодні є пошук оптимального складу серед тих гравців, які сьогодні є в команді. А для цього потрібен час.

 
0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Фото дня: у Козятині "латають" ями Фото дня: у Козятині "латають" ями
Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Обурені та виснаженні — у черзі за монетизованої субсидією Тепло не буде: синоптики  про погоду в кінці тижня Тепло не буде: синоптики про погоду в кінці тижня По Довженка ріжуть дерева По Довженка ріжуть дерева На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс На Одесу через Козятин з 31 березня: Укрзалізниця запускає новий рейс
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up