Початок реальної діяльності громадської ради?

Початок реальної діяльності громадської ради?

У вівторок, 23 травня, засідала міська громадська рада. Зібралося 14 “діячів” від громадських організацій. На порядку денному стояло два питання. Зміни в положенні про громраду та регламент.

Спочатку головуючий повідомив, що ще є громадські організації, представники яких хотіли б бути членами громадської ради. І розширити число учасників від нині діючих 14 до 20. Та при голосуванні це питання не набрало потрібної кількості голосів. Вирішували також, як змінювати голову громадської ради, коли не сплив термін його повноважень.

Розглядали пункт, де було записано, що представник від влади “бере участь” в засіданні замінити словами “може брати”. Прийняли рішення запрошувати на засідання громадської ради керівників державних установ і організацій. також проголусвали “за” відправку свого представника у склад виконкому міськради.

Дивна позиція діячів від громадськості. У виконком пролізти хочуть, а поповнити свої ряди не проголосували.

І поки не зрозуміло, що матимуть мешканці міста від нових-старих членів громадської ради. Можливо, ще не час. Побачимо. Поки що хочуть рахувати засохлі туї, лавки (із 44 не знайшли поки що ні одної) та кількість безпритульних собак.

Від редакції: Респект за те, що порахувати хочуть туї, лавки і собак. Хотілося б, щоб потім відповідною була реакція правоохоронців.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up