Подаруйте дітям з інтернату радість. Долучайтеся до благодійної акції

Подаруйте дітям з інтернату радість. Долучайтеся до благодійної акції
 • Дві подруги з Козятина влаштували благодійну акцію.
 • Дівчата збирають речі та кошти, аби відвідати дітей з інтернату у Стрижавці.
 • Розповідаємо, чим козятинчанки хочуть порадувати малечу та як стати учасником акції.
   

Марина Машкіна та Катерина Войтюк організували благодійну акцію. Козятинчанки планують наприкінці місяця відвідати вихованців школи-інтернату у Стрижавці із подарунками.

— У нашому районі тільки один дитячий інтернат, це в Самгородку. Ми зверталися до директора, але він сказав, що їм виділили гарне фінансування на наступний рік і їх діти одягнені гарно та взуті, — розповідає Марина Машкіна. — І що є діти, які дійсно потребують допомоги. У нашій області це школа-інтернат для дітей з розумовими вадами в смт. Стрижавка.

У цьому закладі перебуває 139 дітей. Зараз дівчата почали збір коштів, а також деяких речей. Тому закликали через соцмережі долучатися до акції небайдужих.

 

«Окрім фінансової допомоги, нам необхідно:

 • книги для молодшого та дошкільного віку;
 • посуд для перших страв (700 мл);
 • конструктори;
 • пазли;
 • дошки для малювання;
 • різні ігри для розвитку дітей;
 • солодощі!!!», — написала Марина Машкіна на своїй сторінці у Facebook.

— Ми хочемо по можливості зробити передноворічні пакунки для дітей, — продовжує Марина. — А ще потрібні ігри для розвитку моторики пальчиків.

Речі можна приносити не обов’язково нові. Також і вживані. Головне, аби вони були у гарному стані. А ось в одязі потреби немає. Що стосується коштів, то дівчата планують за них придбати усе необхідне для малечі.

— Керівництву кошти ми передавати не будемо, — каже Марина. — Ми плануємо закупити все, чого не вистачатиме. Ми зараз прицінюємося. Одна дошка коштує від 125 гривень, але це зовсім маленька. У середньому — 200–250 гривень. Посуд коштує від 20 гривень. Можливо будемо замовляти через інтернет, оскільки там дешевше. Це все будемо вирішувати ближче до 24 грудня, дивлячись скільки іграшок ми зможемо назбирати.

Тож аби зробити добру справу, у вас є час до ранку 24 грудня. Адже саме того дня дівчата поїдуть у Стрижавку. Речі з переліку можна приносити у басейн «Дельфін» і здавати адміністраторові. Саме там працює Катерина Войтюк, одна з організаторів. Що стосується коштів, то їх можна скидати на картку Приватбанку на ім’я Машкіна Марина Валентинівна. Номер картки 4149-4978-6181-3352. Дівчата наголошують, що не обов’язково надсилати великі суми. Можна кинути навіть 5 гривень, це вже буде допомога. Якщо маєте питання, можна телефонувати за номером (063) 792 28 69 (Катерина).

До того ж, у басейні «Дельфін» стоїть скринька для збору коштів, тому гроші можна не лише перерахувати на картку. А з 9 грудня відсоток від плати за відвідування басейну виділятиметься на збір речей. Тож кожен відвідувач «Дельфіну» автоматично долучається до акції.

Це вже не перша благодійна акція, до якої долучаються дівчата. Улітку Марина та Катерина були одними з організаторів благодійної лотереї для збору коштів маленькій козятинчанці Мілані Монастирській, яка лікується від раку за кордоном. Проте збір речей для вихованців інтернату подруги влаштовують вперше.

— А чи може той, хто долучився до акції, за бажанням поїхати разом з вами провідати діток? — запитуємо Марину.

— Багато хто запитував, але, на жаль ні, — відповідає дівчина і пояснює, чому. — По-перше, ми їдемо своєю машиною, легковою. Місця немає. По-друге, в інтернаті дітки хворі. Ми не хоче робити з цього якусь масштабну подію, щоб не хвилювати дітей зайвий раз. Ми просто приїдемо, віддамо речі, зробимо фото та відео для звітності, адже люди повинні знати, куди ми витратили їх кошти, і все! Прошу зрозуміти, там хворі діти, туди всім не можна. Якщо хтось хоче поїхати, я думаю, він також може зв’язатися з керівництвом та поїхати відвідати діток, якщо, звісно, керівництво дозволить.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up