Предметні олімпіади та конкурси: назвали імена переможців з козятинського ліцей №1 ім. Т.Г.Шевченка

Предметні олімпіади та конкурси: назвали імена переможців з козятинського ліцей №1 ім. Т.Г.Шевченка
  • Козятинський ліцей №1 ім. Т.Г.Шевченка повідомив про результати предметних олімпіад і конкурсів та привітав переможців і їх наставників
  • Розповідаємо, в кого яке місце

 

Досягнення учнів та переможні місця опублікували на сторінці 

Переможці міського етапу предметних олімпіад 2022/2023 н.р.

  • Валерія Рожко, учениця 6-А класу (ІІІ місце - математика), вчитель Федорчук Л.В.
  • Марія Дзигар, учениця 7-Б класу (І місце - хімія), вчитель Дзигар І.М.
  • Богдан Мазурян,  учень 7-Б класу (ІІ місце - хімія), вчитель Дзигар І.М.
  • Юлія Свідерська, учениця 8-А клас (І місце – трудове навчання), вчитель Панченко Т.І.
  • Анастасія Сироїд, учениця 8-А класу (ІІІ місце – англійська мова), вчитель Сушко М.М.
  • Ярослава Шевченко, учениця 8-В класу (І місце – фізика (вчитель Савчук Г.С.), інформатика (вчитель Кухар О.В.), польська мова (вчитель Чайковська Н.Б.); ІІ місце – математика (вчитель Савчук І.Ц.), англійська мова (вчитель Бондарук К.І.); ІІІ місце – українська мова та література(вчитель Кирилюк О.В.)
  • Поліна Гречко, учениця 8-в класу (І місце – інформаційні технології), вчитель Стус А.С.
  • Кароліна Лукашук, учениці 9-Б класу ( І місце – правознавство (вчитель Горниш А.М.), українська мова та література (вчитель Лесик О.В.), німецька мова (вчитель Фат О.В.); ІІ місце - англійська мова (Бондарук К.І.), історія(вчитель Тучак А.А.);
  • Дар’я Співаченко, учениця 9-А класу (І місце – історія (вчитель Макогон С.С.); ІІ місце – математика (вчитель Плисак Н.А.), біологія (вчитель Марченко Н.О.); ІІІ місце – українська мова та література(Лесик О.В.)
  • Анастасія Дяк, учениця 9-А класу (І місце – біологія (вчитель Марченко Н.О.); ІІІ місце – правознавство (вчитель Горниш А.М.);
  • Катерина Поліщук, учениця 9-А класу (ІІІ місце – українська мова та література), вчитель Лесик О.В.
  • Ірина Данілевич, учениця 9-Б класу (І місце – англійська мова), вчитель Бондарук К.І.
  • Анастасія Трайдакало, учениця 10-А класу (ІІІ місце - біологія), вчитель Марченко Н.О.
  • Павло Новарчук, учень 10-Б класу (І місце - астрономія), вчитель Мандзюк С.Д.
  • Дмитро Стратійчук, учень 10 –Б класу (ІІІ місце - математика), вчитель Плисак Н.А.
  • Данило Качківський, учень 10-Б класу (І місце – історія (вчитель Макогон С.С.); ІІ місце – німецька мова, вчитель Фат О.В.; ІІІ місце – географія, вчитель Деребчинська О.О.)
  • Богдан Шевченко, учень 11-А класу (І місце – математика (вчитель Федорчук Л.В.), астрономія, фізика(вчитель Савчук Г.С.); ІІ місце – німецька мова (вчитель Фат О.В.); ІІІ місце англійська мова (вчитель Перепелиця В.М.)
  • Ілля Рибак, учень 11-А класу (ІІ місце – англійська мова), вчитель Перепелиця В.М.
  • Дар’я Дулецька, учениця 11-А класу (ІІ місце - біологія), вчитель Бойко Н.П.
  • Владислав Нідзельський, учень 11-а класу (І місце - інформатика), вчитель Стус А.С.

Переможці міського етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

  • Вікторія Коржавіна, учениця 7-Б класу – І місце, вчитель Нагорна Г.В.;
  • Вероніка Драгомерецька, учениця 8-В класу – І місце, вчитель Кирилюк О.В.
  • Ярослава Шевченко, учениця 8-В класу – ІІ місце, вчитель Кирилюк О.В.
  • Катерина Поліщук, учениця 9-А класу – ІІ місце, вчитель Лесик О.В.
  • Кароліна Лукашук, учениця 9-Б класу – І місце, вчитель Лесик О.В.

Переможці міського етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

  • Ірина Малахівська, учениця 4-В класу – І місце, вчитель Дем’янюк О.В.;
  • Яніна Малахівська, учениця 4-В класу – ІІ місце, вчитель Дем’янюк О.В.;
  • Катерина Котенко, учениця 6-А класу – ІІІ місце, вчитель Салтанова А.А.;
  • Анастасія Сироїд, учениця 8-А класу – ІІІ місце, вчитель Нагорна Г.В.;
  • Кароліна Лукашук, учениця 9-Б класу – І місце, вчитель Лесик О.В.

Нагадаємо:

  • Днями Козятинський опорний ліцей опублікував результати своїх вихованців у предметних олімпіадах.
  • Розповідаємо, хто кращий з української мови, хто з історії, а хто з інформатики

 Читайте також:

Геометрична творчість: 11-класник Богдан Шевченко переміг у змаганні із розв'язування задач

Шестикласниця з Самгородоцької громади відзначилася на мовно-літературному конкурсі

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі

20:07 УЗД-апарат та генератор: Козятинська ЦРЛ отримала допомогу від німецьких благодійних фондів 17:47 Минулі вихідні стали врожайними для спортсменів Козятинщини 15:05 Їхав п'яний, у комендантську годину та без прав: у Махнівці патрульні зупинили водія-порушника 13:10 Козятинчанин Дмитро Фінашин візьме участь у заходах Ukrainian Week у Вашингтоні Від читача 11:58 Онлайн-презентація«Як відкрити продовольчий банк у своєму місті» 12:34 На змаганнях з гімнастики козятинчанкам вручили посвідчення дорослого розряду та звання КМС 11:13 «Цю красуню нам підкинули під машину» 11:00 Прибрати прибрали, але… 10:00 Із Кубка Поділля та чемпіонату України наші легкоатлети привезли шість медалей photo_camera 09:18 Як вибрати страхову компанію для оформлення автоцивілки (Новини компаній) 09:06 Побували в шести підрозділах і повернулись додому: Ольга Пирогова про допомогу військовим та цивільним photo_camera 08:18 Не можна займатися рукоділлям, прясти і в'язати: про свята та прикмети цього дня 07:46 Задіяли рівномірне обмеження: в обленерго повідомили як вимикатимуть світло сьогодні, 30 січня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up