Пригоди собачки Масіка, що звався інакше

Пригоди собачки Масіка, що звався інакше
Масік два тижні жив у редакції. Тепер песик знову вдома

Три тижні тому в газеті «RIA-Козятин» була надрукована інформація про знайденого песика породи «Такса» в районі ПРБ.

Знайшли його біля гаража на вулиці Олега Кошового. Люди, до яких він прибився, мали домашнього улюбленця. Коли вони були вдома, песик був миролюбивий. Коли господарі йшли на роботу, новий чотирилапий гість давав зрозуміти, що він там головніший. Довелось забрати песика на роботу. Заодно дати про нього оголошення.

Відгукнувся лише один чоловік, але при зустрічі з песиком стало зрозуміло, що то собака не його. Вирішили, що господарем для нього стане хтось із журналістів. Тільки спочатку вирішили відгадати ім’я собаки. Найкраще він реагував на кличку «Масік». На кутку, куди мав перебратися песик, недавно декілька собак захворіли чумою. Довелося Масіку робити щеплення та потримати його два тижні на карантині. Тільки коли час карантину майже завершився, несподівано песик зник в районі пошти. За час нашого знайомства з ним, ніколи такого не було. Побігає хвилин п’ять на дворі та й назад в приміщення на улюблений диван.

За два дні в соцмережах з’явилося повідомлення, що в районі «Обжорки» загубився собака, який тужить за господарем. Зв’язалися з рятівницею Масіка — домовилися про зустріч. Повідомлення, яке вона виклала в інтернеті, прочитали справжні господарі песика. А 24 березня Масік, оригінальне ім’я якого Стасік, повернувся додому до справжніх господарів.

Зараз Стасік - вибачте, так собачку діти назвали, почувається добре, тільки свою звичку не змінює. Трішечки побігає - і назад до хати.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up