"95 квартал" дешево пошуткував про Козятин

Хоча декілька разів показували регочущий зал, ролик не смішний

"95 квартал" дешево пошуткував про Козятин

У мережу 12 травня виклали відео «Новий Вечірній Квартал 2018 у Туреччині». Сюжет про Козятин триває 10 хвилин. Глядачі «реготали» без перестанку.
«Новий Вечірній Квартал» виступав з концертом у Туреччині. Ролик про туриста з Козлятина, який забарикодувався в номері турецького готелю і відмовляється виходити.
Взагалі, не смішно.

Варто відвідати

Персональна виставка Тамари Медяної "Живопис голкою"

Коментарі (5)
  • Слава Ісусу Христу

    Так чому його називають Козлятином... а усе через історію винекнення... Там були БОЛОТА.. і водились КОЗИ. А поруч утворилось село і назвали на честь КОЗЛЯЧОГО МІСЦЯ... селом Козятин . А потім 130 років тому вдумалось одному БОЖЕВІЛЬНОМУ збудувати на БОЛОТАХ ЖД вузлову станцію . І тут навколо почало обростато домами ЖД працівниками . І з села почало перетворюватись в ВЕЛИКЕ село але в ЖД село... Після другої світової війни Комсомольський РАЙОН ( МАХНІВСЬКИЙ)  Бердичівського УЄЗДА ...Став Районом Козятинським.. бо вже не велике село а МІСТО Козятин захотіло ПОЖИВИТИСЬ  і СТАТИ РАЙОННИМ містечком і Комсомольський РАЙОН понищили з Містечка Комсомольське ( Махнівка ) зробили СЕЛОМ а з села Козятин зробили місто і усе через те що там ЖД дорога.. Все жеття Козятин жив за чийсь рахунок...  тому його так і не люблять бо дуже хитрі люди там живуть ... Місто не гарне , плануваня великого ЖД вузла а не міста ... Мусорніки там норма , нахабство  теж ... Ціни такі як у Києві.. Тому воно зажило такої слави... бо саме воно таке НУТРО КОЗЛЯЧЕ... Медицина на рівни ВЕТЕРАНІЇ , обслуговування як в СССР чекати в чергах по пів дня , і на за уваження тобі плюнуть в лице... Кошовий просто розповів.. а як би там пожив з рік чи два.. тоб усе сам на свої очі побачив би...!!! Що він на жаль прав... з відти масово тікають за КОРДОН , 10 років назад масово тікали як БІЖАНЦІ релігійних громад в США...  Хто може той тікає з КОЗЯТИНА! Бо там нема ПЕРСПЕКТИВИ розвитку.... у 2000 році прийшли гроші в РАЙОН , на відтворення програми КОМСОМОЛЬСЬКЕ... але не дали туди кошти а їх використали на утвореня МІСТА обласного значення.... Так тоді раділи. А тепер Козятин став ОКРАЄНУЮ цивілізації , Калинівка чи Хмельник стали містами в пошані.... а Козятин в забутті.... Основні районні офіси Газ чи Налогова поспішили переїхати з міста.. тепер Козятином керує не Козятинська прокуратура а Калинівська... Бо козятин не став на свій захист і не ОБРАВ Каткренчука а Юрчишена, а той почав усе вигрібати з міста.. тепер Захалустя Хмельник і Калинівка в кращуму стані а ніж КОЗЯТИН!
  • Олег

    Неужели эти идиоты не понимают, что своим дебильным юмором обидели десятки тысяч жителей города!  Если нет мозгов, то можно изменив несколько букв в названии любого города и ржать с этого.  Примитивный тупой юмор!  кто то явно попросил их обосрать наш город.... Надеюсь что эти идиоты извинятся перед жителями города!  А наш мер как,, юрист "ДОЛЖЕН ПОДАТЬ НА НИХ В СУД! И требовать публичного извинения перед жителями
  • Анонім

  • Марта Іванова

    А ви знаєте,й не дивно!якщо люди себе не поважають,то інші і подавно!тільки от  пузиру,байдуже!а у мене,простої мешканки смуток!95 квартал я вважала порядними людьми,але щось не туди їх понесло!

Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс валют на сьогодні, 22 травня 2018 року. По чому нині можна купити...

Вони приєднались до акції

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up