Про роботу маршрутів “3” і “2”

Про роботу маршрутів “3” і “2”

З першого березня поточного року, відповідно до виграних тендерів на перевезення пасажирів в нашому місті, мали поновитися чи змінитися перевізники на всіх маршрутах. Спочатку був замінений перевізник на маршруті “Червона калина-РЕМ”. Зараз на цьому маршруті курсує тільки одна машина.

 

З понеділка, 19 березня, перевізник змінив розклад руху. Пов’язані такі зміни з підвозом і поверненням додому учнів школи-інтернат-гімназії. Прибувши на кінцеву зупинку о 12 годині, маршрутка від РЕМу відправиться о 13 годині. За наявності пасажирів, вони будуть підвозитись до зупинки “Червона калина”. Після перестою маршрутка №3 кожні півгодини буде відправлятися від зупинки РЕМ і кожна повна година від Червоної калини.

За словами водія, є надія, що протягом тижня на третьому маршруті з’явиться ще одна машина. Тоді графік руху зміниться як в будні дні, так і у вихідні.

У зв’язку з погодними умовами, графік може мати люфт п’ять хвилин. Тим пасажирам, в кого все розписано по хвилинах, всі подробиці зміни графіку на маршруті № 3, потрібно з’ясовувати з водієм транспортного засобу. Водій трійки, людина ввічлива і  зацікавлена в більшому потоці пасажирів.

Замінений  перевізник і на маршруті № 2. Тут, як і в попередньому, курсує дві машини з інтервалом в 30 хвилин. Та є нарікання, що один із транспортних засобів цього маршруту має замалу кількість місць. Пасажири в маршрутку набиваються, як оселедці в діжку. А буває, що не всі бажаючі можуть в той автобус втиснутися.

Можливо, міська рада не знає про таку проблему? Якщо знає, то чому не зобов’язує перевізника виконувати умови договору? А якщо всі прописані умови перевізником виконуються, то як з такими транспортом він виграє тендер?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up