Про роботу маршрутів “3” і “2”

Про роботу маршрутів “3” і “2”

З першого березня поточного року, відповідно до виграних тендерів на перевезення пасажирів в нашому місті, мали поновитися чи змінитися перевізники на всіх маршрутах. Спочатку був замінений перевізник на маршруті “Червона калина-РЕМ”. Зараз на цьому маршруті курсує тільки одна машина.

 

З понеділка, 19 березня, перевізник змінив розклад руху. Пов’язані такі зміни з підвозом і поверненням додому учнів школи-інтернат-гімназії. Прибувши на кінцеву зупинку о 12 годині, маршрутка від РЕМу відправиться о 13 годині. За наявності пасажирів, вони будуть підвозитись до зупинки “Червона калина”. Після перестою маршрутка №3 кожні півгодини буде відправлятися від зупинки РЕМ і кожна повна година від Червоної калини.

За словами водія, є надія, що протягом тижня на третьому маршруті з’явиться ще одна машина. Тоді графік руху зміниться як в будні дні, так і у вихідні.

У зв’язку з погодними умовами, графік може мати люфт п’ять хвилин. Тим пасажирам, в кого все розписано по хвилинах, всі подробиці зміни графіку на маршруті № 3, потрібно з’ясовувати з водієм транспортного засобу. Водій трійки, людина ввічлива і  зацікавлена в більшому потоці пасажирів.

Замінений  перевізник і на маршруті № 2. Тут, як і в попередньому, курсує дві машини з інтервалом в 30 хвилин. Та є нарікання, що один із транспортних засобів цього маршруту має замалу кількість місць. Пасажири в маршрутку набиваються, як оселедці в діжку. А буває, що не всі бажаючі можуть в той автобус втиснутися.

Можливо, міська рада не знає про таку проблему? Якщо знає, то чому не зобов’язує перевізника виконувати умови договору? А якщо всі прописані умови перевізником виконуються, то як з такими транспортом він виграє тендер?

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту У Махнівці будують майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту
Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Козятин в Instagram. Top-6 кращих фото за 19 травня - 25 травня Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Наприкінці ХІХ століття у місті звели перший православний храм. Що зі святинею сьогодні Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Усі на футбол. Підтримаймо козятинську команду Сьогодні буде похмуро та очікується дощ Сьогодні буде похмуро та очікується дощ
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up