Про явку козятинчан на виборах

Про явку козятинчан на виборах

В день виборів всі 16 виборчих дільниць в місті Козятині відкрилися о восьмій годині. Як  тільки відкрилися дільниці, були невеликі черги. Таке явище відбувалося коли виборці приходили групами чи з однієї вулиці.

Після 9-ої години вибори проходять у звичному руслі. На декількох дільницях ми запитували виборців чи визначились вони з кандидатом. Для зручності ми як минулого разу будемо називати не номер дільниці, а будівлю в якій виборча дільниця знаходиться. На дільниці школи №3 пані Марія каже: «Мій кумир з іншої політичної партії, тільки по телевізору сказали, що до парламенту вона не проходить. Ось так дожились, що за виборців вирішують політтехнологи, хто проходить до вищого законодавчого органу, а хто ні. Мабуть тому у нас парламент такий, що Михайло з Олегом , не доведи Боже, будуть поля засівати, ставши аграріями. А Віталій з Світланою покинуть серця і стануть законотворцями» 

В школі №5 на 11 годину утворилась черга. Саме в цю пору на дільницю прийшли більшість людей похилого віку. Вони обирали своїх кандидатів нічого за них не знавши. Прочитавши дані всього бюлетеня, відмітку ставили за принципом «мабуть, це найкращий кандидат».

Пасивними до обіду були виборці Дирекції залізничних перевезень та дільниці провулку Лісового.

В школі №2 та школі №1 вибори проходили за звичним графіком. Звернули увагу, що членів ДВК всього восьмеро.  Відповіли гордо: «Нас менше, як звичай, та ми справляємося».

В міському будинку культури приємно здивували члени виборчої комісії. Вони як регулювальники з жезлом підказували виборцям яка вільна кабінка.

Кумедно-приємна історія трапилась на дільниці гуртожитка залізничного училища. Там подружня пара, яка мабуть давно відсвяткувала «золоте весілля» такі захоплені одне одним, що й в кабінку голосувань зайшли під руку. Члени ДВК не хотіли порушувати виборче право, тому сім’ю «не розлий вода» розвели по різних кабінках

Як голосували виборці станом на 17.00

Станом на 17.00 по району проголосувало 12123 виборці — 37%. По місту — 7415 — 37,1%

Опитування

Ви проголосували на виборах до парламенту?

Дивіться ще:

Козятин голосує. Знайдіть себе на фото

Як голосували в селі Козятин. Фоторепортаж з виборчої дільниці
 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up