Продавчиня: «Якби покупець приніс ті цукерки, я б сто раз вибачилась»

Продавчиня: «Якби покупець приніс ті цукерки, я б сто раз вибачилась»

Друга сторона медалі. У минулому номера «RIA-Козятин» ми писали про «м’ясні цукерки». Нагадаємо, що козятинчанка в одному з магазинів придбала солодощі з хробаками. 

Після публікації в редакцію зателефонувала продавчиня, яка, прочитавши статтю, вирішила, що товар з її торгової точки.

Жінка вкрай стурбована ситуацією, що склалася. Запевняє, що якби покупець прийшов і приніс оті хробакові цукерки, вона б сто раз вибачилась і повернула всі кошти. Щей з компенсацією.

— Хочу сказати, що це захисна реакція, — каже продавчиня. — Ніхто не звернувся з цими цукерками до нас. Я просто хотіла б вибачитися і сказати, що дуже неприємно. А ще хочу захистити продавців. Адже всі знають, що покупець завжди правий, але ми теж маємо якісь права. Повірте, навіть на складі буває: дата стоїть нормальна, а всередині — ненормально. І часто проблеми в постачальників. В мене теж були такі ситуації, що я купувала неякісну продукцію. Хочу звернутися — якщо жіночка, що купила в нас цукерки з хробаками прийде, то я сто раз вибачусь і віддам їй гроші. Я дуже переживаю з цього приводу. Мені аж хочеться  плакати. В продавців є якісь права?

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up