Прогулянка Козятинщиною: ранішній ринок і «сушка» моста

Прогулянка Козятинщиною: ранішній ринок і «сушка» моста
 • Козятин у фото. Кожен тиждень ми об’їжджаємо наше місто в пошуках цікавих фото. Цього разу під приціл наших камер потрапила вінничанка з золотом ромів, собаки перші в черзі на ринку та потопом на вулицях через прорив водної магістралі

Почалася наша прогулянка містом з карантину вихідного дня на ринку. Починаючи з шостої ранку, торгівля з кожною хвилиною оживала. Якщо до маскового режиму продавців претензій майже ніяких, то дистанція між ними не витримується.

Щодо покупців, то приблизно дві третини вірять в KOVID-19 і дотримуються карантинних правил, і десь третина стоїть на позиції, що ніякого коронавірусу немає, отже й маска не потрібна.

На зупинці автобуса західного напрямку пасажирам було незручно чекати транспортний засіб у смітті. Стаканчики від кави валялися під ногами. Тож пасажири висловлюють думку, що було б добре на зупинці більшу ємність для сміття поставити.

На ПРБ звичним явищем є гори сміття. Мабуть, вивіска біля контейнерів «сміття не складати» зависоко прибита і її мало хто читає. У самих сміттєвих баках хазяйнують коти. Щоправда, контейнерів з поживою три, а котів - п’ять. Тож хвостаті живуть за правилом: троє – в роботі, двоє – в черзі.

Там же на вулиці Олега Кошового батьки дітям облаштували дитячо-зоологічний майданчик. Зараз холодно й діток на майданчику немає. Коли тягне теплом, дитячий галас там оживає.

Міст ще минулого тижня мали ставити на місце. У графік роботи будівельників врутилася погода. Фарба після зачистки і шпаклівки зварювальних швів ніяк висохнути не може. Тож металеву конструкцію мосту накрили брезентом і за допомогою обігрівачів роблять просушку фарби. Як запевнили нас будівельники, до кінця цього тижня фарба точно висохне й каркас мосту почнуть ставити на місце.

На вулиці Васьковського жінка-велосипедист везе дитя на багажнику. Їзда на велосипеді – корисна справа, але ж діти наслідують дорослих. І напевне це дитя буде їздити, як навчили старші, посередині дороги. 

У центрі міста черговий потоп. Залило вулиці Пилипа Орлика, Грушевського та Незалежності. Водяники кажуть: 

– Викачуємо воду, треба в трубі водогону замінити заслонку, яка вийшла з ладу.

На площі вже йде підготовка до Новорічних свят. Прокладають дроти для освітлення ялинок. Як сказав Андрій, який копав канаву для дротів: «Все погане рано чи пізно відійде. Усе, що зроблено хороше – залишиться. Будем на площі святкувати Новий рік чи ні, те, що ми зробимо – залишиться».

 На цій позитивній ноті ми й завершили мандрівку нашим містом.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
 • Alexs Tkachuk

  А да стоячий поліцейський))) ми звикли до нього))))
 • Читач10

  покажіть руйнування нової обїздної через титусівку. дорозі нема щей 3 місяці а вона руйнується

  Alexs Tkachuk reply Читач10

  Її вчора в хуртовину ремонтували)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up