Прорив газу ліквідували пізньої ночі

Прорив газу ліквідували пізньої ночі
  • У понеділок, 4 березня, після обіду на вулиці Героїв Майдану стався прорив газової магістралі.
  • На місце приїхали представники газового господарства, МНСники, стражі порядку.

Перекривши небезпечну ділянку дороги, газовики приступили до роботи. Діставшись до місця прориву, працівники служби 104 зіткнулися з іншою проблемою. Грунтові води стали заповнювати виритий котлован. Тож довелось відкачувати ще й воду.

Саме в цю пору на місце події прибув журналіст газети «RIA-Козятин». Не всі служби полюбляють спілкуватися з пресою. І працівники газової сфери в цьому питанні не виняток. Як припускає журналіст, мабуть вони вважають, що поява преси під час аварії чи на місці стихійного лиха — це щось погане.

У нашій історії кореспонденту газети навіть довелося звернутися у відділ Козятинської поліції. Там його вислухали і надали як представнику засобів масової інформації поліцейський наряд. Це спрацювало, бо під час другої спроби поговорити з працівниками газової служби вже відчувалося, що їхній тон на градус став нижчий і з ними вже можна спілкуватися. Хоча дехто з них ще хотів подати, що прорив газової труби є заборонним об’єктом. Але для преси це — лише аварія на газогоні, і мешканці міста повинні знати терміни її ліквідації.

А ще мешканці міста повинні знати імена тих героїв, хто майже по коліна у воді ліквідовував прорив газу з магістралі. Ризикуючи своїм здоров’ям, вони, відірвані від власних домівок, до пізньої ночі працювали, щоб у козятинчан як можна швидше в кранах з’явилося блакитне паливо. Браво тим працівникам!

Можна зрозуміти й керівників компанії Вінницягаз. Коли з’являються додаткові, і часом не передбачувані проблеми, дійсно не до балачок.

Тільки в незалежній пресі, якою є газета «RIA-Козятин», не потрібно шукати ворога. Ми, як і працівники газового господарства, працювали до пізньої ночі за інтереси мешканців міста.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
    Керувати

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up