П’ять одиниць техніки КП «Чисте місто» на снігопад в Козятині малувато

П’ять одиниць техніки КП «Чисте місто» на снігопад в Козятині малувато

Не можна сказати, що Козятин негода накрила зненацька. Синоптики попереджали, а комунальні служби готувалися. КП «Чисте місто» вивело снігоприбиральну техніку о 2 ночі 8-го числа. О 6-й ранку підключилися до очистки тротуарів двірники. Коллапсу на дорогах не сталося та потерпали від негоди пішоходи і водії таксі.

Першим, кого ми зустріли був водій Федір. Він нас помітив на дорозі і хотів підвезти в центр. Ми подякували козятинчанину і пояснили, що в даному разі ми на місці, саме тут наше місце роботи. Від знаного земляка ми дізналися, що від Білоцерківської траси до провулку Шевченка на 7-у ранку дороги від снігу були не очищені. Від водія Юрія ми почули те саме, тільки він їхав з вулиці Грушевського. Таксист Микола розповів, що центральні дороги прочистили, а другорядні — не чищені. «Снігу поки 6–8 см для автівок з переднім приводом це не проблема, якщо не брати до уваги витрати на пальне».

Нас цікавило, як спрацювали комунальні служби Козятина. За оцінками козятинчан спрацювали погано через не очищені тротуари. Якщо брати до уваги, скільки прибиральної техніки є в арсеналі комунальників, то спрацювали вони 8-го лютого на оцінку добре. На балансі КП «Чисте місто» є 5 одиниць техніки. Це трактори МТЗ-80, МТЗ-82, навантажувач ТL-3500, МАЗ-5340, та AVANT. Ще 4 одиниці техніки, які були в підпорядкуванні КП «Управляючої компанії» припинили своє існування як діючий транспорт, як і сама компанія.

Центральні дороги міста до обіду були очищені, а пішоходи ще досі борсались в снігу. Така ж ситуація за повідомленням наших дозвонювачів була «на тій стороні», ПРБ, Залізничному, селі Козятині і на «Посьолку».

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up