П’ять одиниць техніки КП «Чисте місто» на снігопад в Козятині малувато

П’ять одиниць техніки КП «Чисте місто» на снігопад в Козятині малувато

Не можна сказати, що Козятин негода накрила зненацька. Синоптики попереджали, а комунальні служби готувалися. КП «Чисте місто» вивело снігоприбиральну техніку о 2 ночі 8-го числа. О 6-й ранку підключилися до очистки тротуарів двірники. Коллапсу на дорогах не сталося та потерпали від негоди пішоходи і водії таксі.

Першим, кого ми зустріли був водій Федір. Він нас помітив на дорозі і хотів підвезти в центр. Ми подякували козятинчанину і пояснили, що в даному разі ми на місці, саме тут наше місце роботи. Від знаного земляка ми дізналися, що від Білоцерківської траси до провулку Шевченка на 7-у ранку дороги від снігу були не очищені. Від водія Юрія ми почули те саме, тільки він їхав з вулиці Грушевського. Таксист Микола розповів, що центральні дороги прочистили, а другорядні — не чищені. «Снігу поки 6–8 см для автівок з переднім приводом це не проблема, якщо не брати до уваги витрати на пальне».

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація даст можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up