Рада ветеранів залізничників організувала екскурсію в Буки

Рада ветеранів залізничників організувала екскурсію в Буки

14 вересня  2017 року відбулася нарада-семінар з головами первинних організацій ветеранів Козятинської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці.

Організував її голова ради ветеранів Євген Буравський. Він підвів підсумки роботи ради ветеранів за пройдений період. Після наради була організована екскурсія в село Буки Сквирівського району Київської області.

Їхали комфортабельним автобусом на 23 місця. Водій автобуса Володимир Обеснюк — професіонал, уважний та ввічливий до пасажирів, за що всі були йому дуже вдячні. По дорозі насолоджувалися мальовничими місцями трьох областей.

Село Буки знаходиться на відстані 75 кілометрів від Козятина. Розміщене на берегах річки Роставиця. Екскурсовод Ніна Миколаївна Когут протягом 50 хвилин провела нас і розповіла про історію Буків. Його територія облаштована альтанками, замощена плиткою з каміння, багато висаджених квітів — чорнобривців. Річка Рось перегороджена каскадом ставків та прекрасно створеним водоспадом і фонтаном.

Керівник заповідника Буки Іван Миколайович Суслов, близький родич Леоніда Кучми, побудував прекрасну українську православну церкву, якою править настоятель священик Артемій (Київського патріархату). Усі молитвені обряди церква проводить безкоштовно.

Територія заповідника 27 га, обсаджена тополями, плодово-ягідними кущами. Де росте незвичайна кущова рослина піраканта, надзвичайно вражаюча, схожа на червону горобину.

На території заповідника діє невеличкий зоопарк. Є цар звірів лев та тяньшанські ведмеді. Усі приїжджі надзвичайно вражені даною екскурсією.

Шановне керівництво Козятинської ради ветеранів залізничників, від імені всіх туристів висловлюю подяку за організацію чудової екскурсії. Бажаємо вам Божої благодаті, здоров’я, довгих років життя та успіхів у роботі.

.Іван Смоліч, ветеран праці, лікар-гігієніст

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up