Рай багатих створений із пекла бідних

Рай багатих створений із пекла бідних

Багато розмов легко почути на вулиці. Найбільш балакуча вулиця міста — Земляка біля “хитрого ринку”. Я декілька днів розсікав її ногами, намагаючись здибатися з найбагатішими людьми Козятина.

Ранок починав із читання списку найбагатших та розгляду в інтернаті їх профілю. Склав списки їх персональних авто, дружин та дітей.  Але з 7 до 11 години дня їх там не зустрінеш. Авто не припарковані. Не важливо, це свято, вихідний чи понеділок.

На ринку та вулиці Земляка навіть цигани не крадуть, намагаються і доволі успішно вміють торгувати. Жодного нарікання на поліцію або звернень про крадіжки мені не вдалось зафіксувати. Якщо там немає багатих, немає крадіжок? Якщо туди не йдуть навіть карманники, я прийшов до висновку, що спіймати у фотокадр багатих не вдасться.

Пішов їх в інших місцях Козятина шукати.

Почав із соцопитування: “Хто входить в топ-10 найбагатших? Кого знаєте з таких і чи бачили на базарі?”

Відповідь була одна: “Тут не шукайте. Це пекло для бідних. А рай багатих — це влада. У державних офісах  зустрічайте”.

— У мене пенсія 1400 гривень, — розповідає один мешканець міста. — Вік 78 років. Торік в цю пору, як і в минулому, однаково палила газ, гріла воду електрикою. Знала, що у мене такий ліміт. А тепер прийшли рахунки на суму 780 гривень. Це катастрофа! Субсидії нема. Дочка з внуками прописана. Не живуть тут. Як документально себе захистити — не знаю. Порошенко з Яценюком спеціально перед холодом відібрав у мене субсидію. Я зиму не знаю, як жити. Мене чекає холод і голод. Ці дві речі мені відомі з дитинства. Це вбивство уряд спланував?

— То у вас є план помсти?

— Так! Я на зло житиму до ста років. Тільки така форма протесту склалась в моїй голові.


 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up