Рейдери поїхали ні з чим, а пайовики відстоявши урожай, збирали колоски для дідухів

Рейдери поїхали ні з чим, а пайовики відстоявши урожай, збирали колоски для дідухів
  • Селяни, чиї паї засіяв Сергій Бенедичук, вже вдруге виходили захищати свої поля від чужинців.
  • Паралельно, вони намагаються у судовому порядку розірвати договори з фірмою, яка їх ошукала, не заплативши за паї

 

У п‘ятницю, 24 липня, у фермерському господарстві Сергія Бенедичука селяни вийшли в поле, щоб допомогти аграрію зібрати врожай з їхніх паїв і боронити ниву від непроханих гостей. Справа в тому, що поля засівав фермер з Козятинщини, а збирати хоче син фермера з Миколаївщини — 22-річний Станіслав Войцеховський. Його люди вже приїжджали на поле у Махаринцях, але тоді в них нічого не вийшло, селяни прогнали чужинців.

Переїхали комбайни Бенедичука з махаринецького поля на ниву в селі Пиковець і у Войцеховського, за планом, збирати те саме поле. Коли на дальньому плані один з комбайнів на полі ходив колосистою нивою, то на початку поля близько сотні людей чекали на рейдерів. Навіть була інформація, що вони гуртуються і хто дав таку інформацію, як у воду дивився. Коли в пиковецькому полі було все тихо, то в сусідньому Сигналі — чергову скаргу на Бенедичука писав Станіслав Войцеховський. На думку миколаївського фермера, йому директор «Махаринецького агро» заважає врожай збирати.

Як виявилося, до земельної ділянки в Сигналі Бенедичук ніякого стосунку не має. Хіба, що вони з власником землі Олексієм Степанком разом свої посіви від шкідників обробляють. 

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up