Риба з водою: це так треба?

Риба з водою: це так треба?

Куточок споживача

Купуючи продукти, ми рідко читаємо, що нам приготував виробник. Дивимося термін придатності і все. Звикли, що виробник нас дурить Тільки сваритися чи звертатися на гарячі лінії не кожному під силу. Ось так і живемо.

У п’ятницю в одній із торговельних точок нашого міста один з наших читачів купив два заморожені стейки риби зубатки. Вага стейків потягнула на кіло шістсот грамів з хвостиком.  Коли пакет розмерзся, самої риби виявилось рівно кілограм. Половина літрової банки води!

Читаємо етикетку на упаковці: до складу продукту входять риба та вода. Тобто купив те, чого виробник не приховував. Вміст води, більше як третина, дійсно великий. Тільки не спішімо ганьбити продавців і виробника!

За два стейки, де самої риби було кілограм, мій знайомий заплатив майже ціну риби в сухій заморозці. А за смаковими якостями зубатка в стейках, то риба, а не заморожена переморожена гниль, що й купи не тримається.

Галина Касянівська

0
0
3
4
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Якщо не місцевий, проголосувати  —  не проблема Якщо не місцевий, проголосувати — не проблема
Погоріли електроприлади. Чи насправді в усьому винен вітер? Погоріли електроприлади. Чи насправді в усьому винен вітер? Вітри повертаються Вітри повертаються Фото дня: занедбана і спустошена територія бувшого "НГЧ" Фото дня: занедбана і спустошена територія бувшого "НГЧ" Фото дня: у Козятині "латають" ями Фото дня: у Козятині "латають" ями
Коментарі (2)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up