Риба з водою: це так треба?

Риба з водою: це так треба?

Куточок споживача

Купуючи продукти, ми рідко читаємо, що нам приготував виробник. Дивимося термін придатності і все. Звикли, що виробник нас дурить Тільки сваритися чи звертатися на гарячі лінії не кожному під силу. Ось так і живемо.

У п’ятницю в одній із торговельних точок нашого міста один з наших читачів купив два заморожені стейки риби зубатки. Вага стейків потягнула на кіло шістсот грамів з хвостиком.  Коли пакет розмерзся, самої риби виявилось рівно кілограм. Половина літрової банки води!

Читаємо етикетку на упаковці: до складу продукту входять риба та вода. Тобто купив те, чого виробник не приховував. Вміст води, більше як третина, дійсно великий. Тільки не спішімо ганьбити продавців і виробника!

За два стейки, де самої риби було кілограм, мій знайомий заплатив майже ціну риби в сухій заморозці. А за смаковими якостями зубатка в стейках, то риба, а не заморожена переморожена гниль, що й купи не тримається.

Галина Касянівська

Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки Потрійне ДТП в центрі Козятина: «обійнялись»три автівки
Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Краєзнавчі читання: «Нашу історичну спадщину ще треба відкрити» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Козятин очима камерунця Франка: «Тут мій другий дім» Безкоштовна стрижка. Як перукарка стала волонтером Безкоштовна стрижка. Як перукарка стала волонтером Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні? Допомога: що козятинчани просили мера міста у квітні?
Коментарі (2)
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
  • RIA-Козятин

    Підписуйтесь на канал у інстаграмі ria_kazatin_ria https://www.instagram.com/ria_kazatin_ria/
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up