Роман Адрущак: «Поліція Козятина працює в посиленому режимі»

Роман Адрущак: «Поліція Козятина працює в посиленому режимі»

Звернення начальника козятинського відділення поліції Романа Андрущака до козятинчан

« Сьогодні вступили в силу законодавчі зміни щодо  адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення карантинних заходів.
Поліцейські  контролюватимуть забезпечення діючих обмежень для недопущення поширення спалахів інфекції. Від сьогодні припинено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному та міжобласному сполученні. Запроваджені певні обмеження в роботі громадського транспорту та маршрутках (дозволено перевезення одночасно не більше 10 пасажирів).
Тимчасово припиняють свою роботу  заклади громадського харчування, торговельні та заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури.Тому поліція контролюватиме дотримання встановлених вимог. Правопорушники, які своїми діями наражатимуть на небезпеку інших громадян, нестимуть адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до Закону.
Однак нашим основним завданням є не покарання порушників, а проведення превентивної роботи, щоб запобігти поширенню небезпечної інфекції. Прошу вас  з розумінням  та відповідальністю поставитись до виконання обмежень, адже від вашої правосвідомості напряму залежить життя і здоров’я  людей. Залишайтеся по можливості вдома, потурбуйтесь про рідних, особливо про літніх людей, дотримуйтесь рекомендацій лікарів, не панікуйте та користуйтеся інформацією з офіційних джерел. Наголошую на необхідності дотримання санітарних норм в громадських місцях, використання засобів індивідуального захисту – масок та рукавичок, антисептиків.
Шановні батьки, зробіть так, аби ваші діти в цей час знаходилися вдома.
Якщо ви почуваєтеся погано  - не приховуйте  хворобу, негайно дзвоніть медикам за номером 103 або в поліцію на спецлінію 102.
Якщо ви стали свідком того, що людина хвора, але не може або не хоче звернутися до лікарів – повідомте поліцію. І ми, щоб запобігти поширенню небезпечної для життя інфекції, відреагуємо та повідомимо медиків.
Поліцейські працюють в посиленому режимі. Головне наше завдання - це максимальне вжиття всіх можливих заходів, аби зберігти життя і здоров’я людей.
Дільничні офіцери та працівники секторів реагування патрульної поліції здійснюватимуть обхід місць проживання людей похилого віку, людей з інвалідністю, аби встановити, хто потребує соціального патронажу. Ми готові надати допомогу тим, хто її потребуватиме – доставити за необхідності їжу та ліки, викликати лікарів.
Також поліцейські охоронятимуть місця обсервації та території медичних закладів, у які поміщатимуть пацієнтів із захворюванням чи підозрою на корона вірус, супроводжуватимуть медичний спецтранспорт під час транспортування хворих. 
Сьогодні безпека людей, їх життя і здоров’я залежать від соціальної свідомості і людяності кожного. Бережіть себе і  своїх рідних, і нехай нас всіх оберігає Господь Бог.»

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (1)
  • Богдан Гнатюк

    )
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up