Що очікує долар, євро та рубль (16 - 22 грудня)?

Що очікує долар, євро та рубль (16 - 22 грудня)?

Невпинне зміцнення гривні триває дев'ять тижнів поспіль. Що прогнозують експерти у передноворічні дні, читайте далі.
 

Падіння долара на міжбанківському валютному ринку вже набуло чітких елементів так званого «панічного розпродажу». Експортери продають валюту відразу ж, як тільки вона заходить на рахунок, побоюючись, що на наступний день буде ще дешевше, повідомляє сайт «Курс грошей».

З метою хоч якось заткнути зростаючу дірку в бюджеті країни Міністерство фінансів запланувало у вівторок 17 грудня додаткове розміщення 4х-річних облігацій, які зараз користуються особливим інтересом у іноземних інвесторів, на суму 4 млрд. грн.

Крім того у Відні проходять переговори між «Нафтогазом України» і «Газпромом» з питання продовження контракту на транзит російського газу в Європу.

Як бачимо, тиждень буде непростий; можливі різкі коливання на валютному ринку.

  • Передбачуваний діапазон коливань готівкового долара - 23,20-23,80 гривень, але ймовірність виходу за межі діапазону зростає.
  • Курс євро в Україні буде орієнтуватися на світовий валютний ринок FOREX і коливання долара до гривні. Діапазон коливань євро в світі на наступному тижні поки залишаємо незмінним - 1,0980-1,1230 долара за євро.

В Україні готівковий євро будуть продавати за ціною від 25,80 до 26,50 гривень за один євро. Що стосується курсу російського рубля, він буде і далі орієнтуватися на ціни на нафту і коливання американського долара в світі. Передбачуваний діапазон коливань зміщуємо вниз: 62,20-63,70 рублів за долар.

  • В Україні готівковий рубль продаватимуть за ціною 3,60-3,75 гривень за 10 російських рублів. 
     

Ольга Бобрусь

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up