Серед переможців обласного конкурсу «Людина року-2019» є козятинчани

Серед переможців обласного конкурсу «Людина року-2019» є козятинчани

27 лютого відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Людина року-2019» за найбільш вагомі здобутки, професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій та громадсько-політичній діяльності та визначні особисті заслуги.
 

Про це повідомляє інформаційний сайт Вінницької ОДА.

У двох номінаціях є козятинчани. Нагородження переможців обласного конкурсу відбулося сьогодні, 27 лютого у місті Вінниця. Загалом понад 100 вінничан були представлені в 33 номінаціях на обрання переможцями обласного конкурсу «Людина року-2019».

На перемогу в номінації «Багатодітна родина року» претендувало 3 багатодітні роди Вінниччини. Переможців озвучила  начальник служби у справах дітей Вінницької облдержадміністрації Тетяна Дорош. Ними стали Тетяна та Леонід Буренки з Сошанська. Сім'я виховує 13 дітей, восьмеро з яких неповнолітні.

Також є переможці з Козятинщини і в номінації «Соціальний працівник року». Для оголошення та вручення премії запросили директорку міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, переможницю конкурсу «Людина року-2018» Наталю Добровольську. Переможцем став директор КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району» Василь Матвійчук
 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Валентина Ткачук

    Вітаю Вас всіх !
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up