Серіал про Дем’янюка змінять

Серіал про Дем’янюка змінять
  • Американська компанія Netflix, яка зняла документальний серіал про уродженця Дубових Махаринець Івана Дем’янюка, планує змінити деякі деталі.
  • Проте вони не стосуватимуться фактів із біографії нашого земляка.
  • Що саме змінять — читайте у нашому матеріалі.
     

На сайті американської компанії Bloomberg з’явилася інформація про те, що Netflix планує змінити деякі деталі у п’ятисерійному фільмі «Диявол по сусідству», який розповідає історію нашого земляка Івана Дем’янюка. Приводом до цього став лист польського Прем’єр-міністра Матеуша Моравецького.

До речі, на Вікіпедії вже з’явилася стаття про кінострічку «The devil next door». Щоправда, поки лише англійською та норвезькою мовами. Як йдеться у цій статті, Прем’єр-міністр Польщі розкритикував компанію через те, що вони показали у фільмі карту його країни у сучасних кордонах із нанесеними на неї нацистськими таборами смерті. На думку Мораєвського, це сприймається так, ніби Польща несла відповідальність за винищувальні табори, а не нацистська Німеччина.

«Мапа, яку показали у серіалі, є фрагментом телерепортажу 1985-го року, у якому вперше детально виклали усі твердження проти Дем’янюка. Мапу показували неодноразово у різних серіях без жодних пояснень про те, що табори були створені нацистами», — йдеться на Вікіпедії.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up