Шість днів магнітної бурі. Коли готуватися до неприємностей зі здоров'ям?

Шість днів магнітної бурі. Коли готуватися до неприємностей зі здоров'ям?

Вже на наступному тижні метеозалежних людей чекає значне випробовування – потужний сонячний шторм. Сила майбутньої бурі практично щодня буде на рівні 6 балів. При цьому удари триватимуть 6 днів - з 11 по 17 травня 2021 року. 

У цей період метеозалежним людям варто бути вкрай обережними. Можливі загострення будь-яких наявних хронічних захворювань, а також сильний головний біль. Можливі різкі стрибки артеріального тиску, тому постарайтеся завжди під рукою мати тонометр. 

Доброю профілактикою в такому випадку медики називають тривалі прогулянки на свіжому повітрі, контрастний душ вранці, теплі ванни перед сном. Гімнастика з ранку допоможе прокинутися і відновити нормальний кровообіг. 

Погіршує стан неправильне харчування, що викликає перевантаження травної системи, вживання великої кількості солі, яка затримує в організмі рідину, а також неправильний режим дня, який не дозволяє вашому організму повноцінно відпочивати. Постарайтеся висипатися. Якщо дуже сильно відчуваєте коливання магнітного поля, то рекомендується в такі дні залишатися вдома, а якщо такої можливості немає, то постарайтеся не сідати за кермо, не братися за важку роботу, не проводити важливі переговори і відкласти значні угоди.

Читайте також:

«У нас працює 15 лікарів». Про сімейну медицину Козятина
Телефони, за якими можна звертатися до лікарів поліклініки козятинської ЦРЛ
Міська «первинка» нагадує телефони сімейних лікарів
Телефони для госпіталізції та надання екстренної медичної допомоги ЦРЛ
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up