Шостий «тарифний майдан» проходив вже не під відкритим небом

Шостий «тарифний майдан» проходив вже не під відкритим небом

У неділю, 14 лютого, козятинчани вийшли на черговий протест щодо здирницьких тарифів на комунальні послуги. На шостий тарифний майдан прийшло втричі більше людей ніж минулого разу і втричі менше у перший раз. Наш журналіст нарахував 98 учасників.

Цього разу зібрання відбувалося в глядацькому залі будинку культури. Для комфортного ведення засідання крім м’яких сидінь для протестуючих поставили мікрофони і стіл.

Відкрив зібрання голова Козятинського майдану Едуард Дембіцький. Він розповів присутнім як захищати себе від газовиків, якщо вони переходять межу дозволеного.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up