Ситуація: нема квитанцій на світло

Ситуація: нема квитанцій на світло

З переходом до нової “електро”-організації “Енера” з 1 січня, мешканці міста і району ще не отримали рахунки на сплату. Почалася маленька паніка.

 

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернулася наша постійна читачка, мешканка міста пані Лариса. Вона розповіла, що у сусідньому Погребищі платіжки за світло від нової структури в енергетиці “Енери” вже всі отримали. А ось у Козятині ситуація зовсім інша. Уже лютий закінчився, а як оплачувати і куди, не відомо.

— Я пішла у відділення пошти за місцем проживання (на ПРБ), — каже пані Лариса. — Там мене зустріли не дуже привітно. Навіть виникла конфліктна ситуація. Співробітники поштового відділення заявили, що ніяких платіжок за електроенергію вони розносити не будуть, так як, на їх думку, відповідна робота оплачуватися не буде. За словами жінки, спочатку вона навіть обурилась на представниць пошти, але, коли побачила обсяг їхньої роботи, стало жалко поштарок більше, ніж себе. Попросила журналістів нашого видання підняти тему важкої праці робітників пошти їх району. Журналісти газети “RIA-Козятин” вирішили зустрітися з листоношами району ПРБ. Тільки за скороченого робочого дня в відділенні пошти ми на дверях побачили запори.

У Козятинському центральному відділенні Укрпошти повідомили, що у працівників погодинна оплата праці. Зарплата залежить від кількості відпрацьованих годин, а не кількості кореспонденції в руках.

За словами керівництва Укрпошти, договір між поштою та енергокомпанією підписаний і на даний час він чинний. Інша справа, що платіжки від енергетиків поступають в малій кількості. У понеділок, 25 лютого, надійшло 246 на Залізничне. Наступного дня — 23 платіжки мешканцям Сестринівки. У середу, 27 лютого, платіжок від “Енери” на центральну пошту не було. То що ж розносити?

Як стало відомо, керівник “Енери” знаходиться в даний час не на роботі, отож взяти коментар стає поки неможливо.

Від редакції:

Зважаючи на велику кількість звернень людей на гарячу лінію по цій ситуації, продовження теми в наступному номері.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up